Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Sprievodca zimnou depresiou

 

Lieky na upokojenie nervov

Zima je psychicky náročné obdobie, kedy mnoho ľudí pociťuje zvýšený tlak na psychiku. Sme viac napätí, nervózni a podráždení. Vyhnite sa tomu! Upokojte svoje nervy s prírodnými liekmi na nervy, ktoré si môžete zaobstarať aj bez lekárskeho predpisu.

Všetko na nervy 〉

 

Lieky proti stresu

Stres je naozaj nebezpečný! Dlhodobé vystavenie nadmernému stresu môže dokonca viesť k mnohým vážnym ochoreniam. Ak sa cítite v strese a pod tlakom, neberte to na ľahkú váhu. Pomôžu vám lieky, kvapky, či prírodné sirupy, ktoré uľavia pri strese.

Všetko proti stresu 〉

 

Ashwagandha

Ach, tá zimná depresia! Oberie vás o radosť zo života, aj o fyzickú silu. Nepoddávajte sa! Vyskúšajte doplnky výživy Ashwagandha. Je to indická rastlina, ktorá prispieva k zníženiu stresového hormónu kortizolu, zmierňuje úzkosť a prispieva k bdelosti.

 

Ashwagandha – zázračná rastlina z Indie

Počuli ste už o Ashwagandhe? Ašvaganda, známa aj ako „indický ženšen“ je rastlina, ktorá sa v ajurvédskej medicíne používa už tisícročia. A to nielen preto, že udržiava vnútorné prostredie tela v rovnováhe. Ashawagandha má...

Prečítať 〉

Všetko s Ashwagandha 〉

 

 

Melatonín pre lepší spánok

Ste unavený, no napriek tomu nedokážete pokojne zaspať. Aj to je príznakom zimnej depresie. Chýba vám totiž melatonín, ktorý prispieva k lepšiemu spánku, skráti čas zaspávania a zmierni pocity únavy. Dodajte ho telu vo forme výživových doplnkov.

Všetko s melatonínom 〉

 

Podporte imunitu

Ak ste v zime depresívny a navyše chorý, na nálade vám to iste nepridá! Myslite teda na podporu imunity. Vyhnite sa baktériám a vírusom, vďaka vhodnej kombinácii vitamínov a minerálov vo výživových doplnkoch na imunitu.

Všetko na imunitu 〉

 

Magnézium pre pohodu

Vedeli ste, že horčík je pre správne fungovanie psychiky nevyhnutný? Jeho nedostatok sa prejaví podráždením, únavou, zlou náladou. Na dostatok magnézia myslite najmä v zime. Pomôže zlepšiť fyzický výkon a je prevenciou zlej nálady a depresie.

 

Imunitný systém a ako ho posilniť

Systém, ktorý je tvorený špeciálnymi bunkami, molekulami, tkanivami a orgánmi, ktorý nás každodenne chráni pred chorobami a rôznymi škodlivými mikroorganizmami, predstavuje takzvaný imunitný systém.

Prečítať 〉

Všetko s horčíkom 〉

 

 

Vitamíny pre zdravé telo, aj dušu

Nie nadarmo sa vraví: „v zdravom tele zdravý duch“! Ak sa cítite fyzicky dobre, pozitívne sa to prejaví aj na psychike. Vyhnite sa teda chorobám a najmä v zime „dopujte“ svoje telo potrebnými vitamínmi a minerálmi.

Všetky vitamíny 〉

 

Čaje na spánok, nervy a upokojenie

Zimná depresia je často prechodný stav a dá sa s ňou bojovať aj bez liekov. Veľkou pomocou sú čaje pre lepší spánok, správne fungovanie nervovej sústavy a upokojenie psychiky. Doprajte si šálku liečivého čaju, ktorý pozitívne zapôsobí na vašu psychiku.

Všetky čaje 〉