Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Odborné poradenstvo – rady a tipy skúsených farmaceutov

Odborné poradenstvo – rady a tipy skúsených farmaceutov

 

"Záleží nám na vašom zdraví"

 

     A takisto nám záleží na tom, aby ste si z našej lekárne vybrali liek, zdravotnícku pomôcku alebo farmaceutický sortiment, ktorý je pre vás skutočne vhodný a  bude riešením vašich problémov. Preto sme vám neustále k dispozícii. Neváhajte a obráťte sa na nás s vašimi otázkami. A to či už ohľadom nášho sortimentu liekov, výživových doplnkov, zdravotníckych pomôcok alebo iného tovaru, ktorý si v našej lekárni môžete zakúpiť.

Náš tím skúsených farmaceutov zodpovie vaše otázky, poradí s výberom, prípadne ponúkne rôzne tipy, rady alebo alternatívy vybraného lieku. Personál je dostupný aj online, preto nás môžete kontaktovať prakticky kedykoľvek.

Veríme, že nápomocný vám bude aj náš blog, ktorý je plný kvalitných článkov o zdraví. Nájdete v nich mnohé cenné rady a tipy ohľadom zdravia a krásy. Zákazníci si pochvaľujú tiež sprievodcov. Nájdete v nich rady a tipy na nákupy, ale tiež sprievodcov pri chudnutí, či pri starostlivosti o vlasy.

Samostatnú pozornosť venujete aj dermoporadenstvu. Ak hľadáte odpovede na otázky ohľadom starostlivosti o vaše telo a pleť, tu ich určite nájdete. Nezanedbajte svoju pleť a venujte jej dostatočnú pozornosť a starostlivosť. A to aj vďaka radám našich farmaceutov.

 

 

 

Online poradňa

Články o zdraví

Sprievodcovia

Dermoporadenstvo

 

 

 

 

obrazok v patičke - lekáreň abstrakt