Prečo je draslík dôležitý a kedy ho dopĺňať?

Draslík je tretím najviac sa vyskytujúcim minerálom v tele. Už z toho je zrejmé, že je pre organizmus skutočne dôležitý. Čo môže spôsobiť nedostatok alebo naopak nadbytok draslíka, si môžete prečítať v našom článku.

Sezóna kliešťov začala. Pozor na kliešťovú encefalitídu!

Apríl, máj, september a október sú mesiace, kedy sa na Slovensku vyskytuje najviac kliešťov. Je to teda tiež obdobie, kedy sme najviac ohrození kliešťovou encefalitídou. Čo toto ochorenie spôsobuje a ako sa chrániť?

Osteoporóza alebo rednutie kostí. Ako s ňou bojovať?

Dá sa osteoporóza vyliečiť? Ako podporiť správnu funkciu kostí? A ako predísť zlomenine? V tomto článku sa dozviete, čo je osteoporóza a aké sú možnosti liečby.

Bronchitída - všetko, čo potrebujete vedieť o zápale priedušiek

Bronchitída, ktorú poznáme ako zápal priedušiek, je ochorenie dolných dýchacích ciest. Prejavuje sa bolesťou na hrudníku, kašľom a v niektorých prípadoch aj zvýšenou teplotou. Čo je bronchitída, aký má priebeh a ako s ňou bojovať?

Vitamín krásy biotín. Aké sú jeho účinky?

Lámu sa vám nechty, vaše vlasy sú bez života a pokožka stráca pružnosť? Možno vám chýba biotín! Biotín, známy aj ako vitamín H, je však dôležitý nielen pre krásu. V tele má množstvo ďalších dôležitých úloh.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 30 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii