Recenzia pleťovej masky a peelingu Gallineé

Na to, aby sme mali krásnu pleť, nestačí len čistá voda. Áno, aj umytie čistou vodou je lepšie ako žiadne, no nikdy nie je vyčistená dôkladne. Odporúča sa každý ráno a večer pleť vyčistiť gélom a opláchnuť vodou.

Pozor na vši! Ako sa ich zbaviť?

To, že vaše dieťa si vo vlasoch prinieslo z kolektívu nechcených návštevníkov, zistíte veľmi jednoducho. Neustále sa škriabe vo vlasoch, je nepokojné a nervózne. Pri bližšom pohľade dokonca vši alebo hnidy vo vlasoch môžete vidieť! Ako vši spoznáte, ako sa ich zbaviť a aká je prevencia zavšivavenia?

Čo potrebujete vedieť o cumlíkoch pre deti

Niektoré mamičky sú za, iné jednoznačne proti. Reč je o cumlíku, ktorý síce dokáže bábätko utíšiť, no jeho nadmerné používanie môže byť na škodu. Čo myslíte? Kedy dať novorodencovi cumlík? Aký je najlepší cumlík pre novorodenca? A ako sa zbaviť cumlíka? Aj na tieto otázky dostanete odpovede v článku.

Bolesti obličiek a ich príčiny. Ako ich liečiť?

Obličky sú mimoriadne dôležitý párový orgán, ktorého funkciou je odstraňovať odpadové látky a nadbytočnú tekutinu z tela. Deje sa tak prostredníctvom moču. Narušené funkcie obličiek však spôsobujú nielen bolesti, ale aj problémy s močením.

Na Slovensku chýbajú detské lieky! Aké sú riešenia?

Mnohé mamičky už stihli zaregistrovať, že na trhu je momentálne nedostatok liekov pre deti. Jedná sa o pomerne bežné lieky, ktoré detskí pacienti užívajú pri bolestiach, či horúčkach. Aké lieky chýbajú, čím ich nahradiť a ako postupovať v prípade choroby?

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii