9 najčastejších kožných problémov a ich liečba

Môžete ich zdediť, spôsobiť nesprávnou starostlivosťou o pokožku, či „priniesť si ich“ z verejného kúpaliska. Kožné ochorenia a problémy. Ktoré patria k tým najčastejším? Dá sa im vyhnúť? A ak ich už máte, ako ich najlepšie liečiť?

Čo nesmie chýbať v domácej lekárničke?

Máte zriadenú domácu lekárničku? Ak nie, je najvyšší čas si ju zriadiť. Veď úrazy v domácnostiach patria k tým najbežnejším. A s rôznymi miernymi bolesťami sa stretáva každý. V takýchto situáciách budete radi, že nemusíte bežať do lekárne, ale prvú pomoc dokážete poskytnúť aj doma. Najmä ak budete mať v lekárničke tieto liečivá a pomôcky.

Trápia vás vrásky? Zabojujte s nimi!

Vrásky sú prirodzenou súčasťou života. A skôr či neskôr sa objavia u každého. Kým niektoré dámy sa nimi absolútne netrápia, pre iné predstavujú vrásky veľký problém. Prekážajú im nielen takzvané starecké vrásky, ale aj mimické, ktoré sa objavujú najmä okolo úst, očí a na čele. Dá sa s nimi bojovať?

Retinol – jednotka v boji proti vráskam

Hľadáte kvalitnú kozmetiku, ktorá naozaj zabojuje s prejavmi starnutia kože? Takú, ktorá zjemní vrásky a vyrovná farebný tón pleti? Potom ste už určite narazili na prípravok s obsahom retinolu. Čo je retinol a ako funguje?

Ako otehotnieť prirodzene?

Pre mnohé páry je cesta za vytúženým dieťatkom zložitá. Napriek tomu, že nemajú zdravotné problémy, ktoré by im v počatí bránili, vysnívané dve čiarky na tehotenskom teste neprichádzajú. Existujú však spôsoby, ako zvýšiť šance na prirodzené počatie.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmo Pri objednávke nad 25 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii