Všetko, čo by ste mali vedieť o akné

Akné nie je len problémom pubertálneho veku. Vzniká aj v dospelosti. Ide o chronické zápalové ochorenie kože, ktoré môže vyústiť až do straty sebavedomia a dokonca depresií. Čo je príčinou akné a ďalšie dôležité informácie o tomto kožnom probléme sa dočítate v našom článku.

5 dôvodov, prečo užívať Macushield pri unavených očiach

Hľadíte celý deň pri práci do monitora počítača? Alebo pracujete v prašnom prostredí? V tom prípade sa netreba čudovať, že sú vaše oči unavené. Ako sa tento problém prejavuje a čo s tým?

Čierne uhlie nielen na trávenie! Ako ešte pomôže?

Máte tráviace ťažkosti? Možno siahnete po čiernom uhlí. Urobíte určite dobre. Čierne uhlie je vynikajúci absorbent a funguje tak, že pohlcuje škodlivé látky v tráviacom trakte. A tak pomôže pri rôznych vírusových a bakteriálnych infekciách čreva a pri hnačkách. To však nie je všetko.

Trápi vás alergia na slnko? Prečítajte si, čo pomáha

Alergia na slnko nie je nič príjemné. Najmä ak leto milujete a na slnku trávite väčšinu času. V tom prípade vám alergia môže tieto chvíle poriadne znepríjemniť. Čo teda robiť?

Čo je menopauza a ako ju zvládnuť čo najlepšie?

Menopauza, ľudovo nazývaná tiež „prechod“ je súčasťou klimaktéria. Je to obdobie, kedy žena prežíva posledné menštruačné krvácanie. Ako prebieha a s akými problémami sa ženy stretávajú?

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 25 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii