Recenzia kofeínového šampónu proti vypadávaniu vlasov Alpecin

Vypadávanie vlasov je problém, s ktorým sa stretol hádam každý. Myslím si, že väčšina z nás tým prechádza práve v tomto období. Najčastejšou formou padania vlasov je dedičná forma, ktorú môžete zdediť po obidvoch z rodičov.

Laryngitída. Čo to je a prečo je nebezpečná pre deti?

Laryngitída je pomerne banálne ochorenie, ktoré u dospelých odznie s miernymi ťažkosťami. Laryngitída u detí však môže narobiť poriadne problémy a spôsobiť ťažkosti s dýchaním. O aké ochorenie sa jedná a ako laryngitíde predchádzať?

Nielen pre športovcov. Ako vám pomôžu BCAA aminokyseliny?

Viete, čo je BCAA? Počuli ste už pojem BCAA aminokyseliny? Ak sa venujete silovým športom, určite vám tieto aminokyseliny netreba predstavovať. No zoznámiť by ste sa s nimi mali aj v prípade, že máte fyzicky náročnú prácu. Čo sú aminokyseliny BCAA a aké majú účinky na ľudský organizmus?

Dyspepsia. Ako vzniká a ako s ňou bojovať?

Pojem dyspepsia pochádza z gréckeho „dys“ – porucha a „pepsis“ – trávenie. Je teda zrejmé, že sa jedná o poruchy trávenia. Ako vzniká dyspepsia, čo ju spôsobuje a ako tento problém riešiť?

Povzbudí a podporí výkon. Spoznajte kreatín a jeho účinky!

Počuli ste už o výživovom doplnku kreatín? Viete, čo je to kreatín, aké sú jeho účinky a pre koho je vhodný? Ak odpovede na tieto otázky nepoznáte, všetko podstatné o kreatíne sa dozviete v článku.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 35 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii