Psoriáza. Ako si s ňou poradiť?

Psoriáza je dedičné autoimunitné ochorenie, ktoré sa prejavuje na pokožke. Ide o nadmernú tvorbu kožných buniek. Psoriáza síce život neohrozí, no môže ho výrazne ovplyvniť. Čo ju spôsobuje a ako ju liečiť?

Kurie oká. Prečo vznikajú a ako sa ich zbaviť?

Možno nosíte nevhodnú obuv. Alebo nevenujete ošetrovaniu vašich nôh dostatočnú pozornosť. A výsledkom je bolestivé kurie oko. Našťastie sa však kurie oká dajú ľahko odstrániť. Poradíme vám, ako kurie oko spoznáte a vyliečite.

Celiakia vám zmení život. Dá sa však zvládnuť!

Ak vám bola diagnostikovaná celiakia, rátajte s tým, že toto ochorenie vás bude sprevádzať po celý život. Čo je vlastne celiakia a aké sú jej príznaky? Existuje možnosť liečby?

Pásový opar môže byť nebezpečný. Aká je liečba?

Keď sa spomenie opar, väčšinou si ľudia predstavia bolestivý pľuzgier na pere. Existuje však viacero druhov oparov, medzi inými aj pásový opar. Čo je pásový opar, ako sa prejavuje a ako ho liečiť?

Typy antikoncepcie. Akú si zvoliť?

V dnešnej dobe existujú obrovské možnosti výberu antikoncepcie. A to pre mužov, aj pre ženy. Nemusíte veriť len kondómom alebo tabletám. Existujú aj omnoho bezpečnejšie a pohodlnejšie formy antikoncepcie. Aké sú možnosti?

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmo Pri objednávke nad 25 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii