Zvýšený cholesterol nebolí, ale ublíži. Ako s ním bojovať?

Vedeli ste, že srdcovo-cievne choroby sú najčastejšou príčinou úmrtia na Slovensku? K zdraviu srdca a ciev iste neprispieva zvýšená hladina cholesterolu. Napriek tomu je cholesterol pre ľudský organizmus nevyhnutný. Aká je jeho úloha a kedy si už na zvýšený cholesterol musíte dávať pozor?

Trápi vás reflux a pálenie záhy? Toto pomôže!

Vravíte si, že je to len chvíľková nevoľnosť, ktorú zaženiete liekmi na pálenie záhy? Áno, od nepríjemných pocitov lieky uľavia. Ale ak chcete predísť závažnejším problémom, ktoré môže reflux spôsobiť, mali by ste spozornieť.

10 dôvodov, prečo používať oregánový olej

Hľadáte prírodný produkt, ktorý posilní vašu imunitu a pomôže organizmu počas choroby alebo popri užívaní antibiotík? Našli ste ho. Je to rastlinný olej, konkrétne oreganový olej.

Ako vybrať vhodné vianočné darčeky? Poradíme vám!

Sú pre vás každoročné nákupy vianočných darčekov doslova nočnou morou? Už to tak nemusí byť! Veď Vianoce majú byť najmä časom pokoja a pohody. Spoľahnite sa na nášho poradcu pri nákupoch vianočných darčekov, kde nájdete množstvo inšpirácií. Ľahko vyberiete darčeky nielen pre členov rodiny, ale aj pre priateľov.

Ivermektín vs. Covid-19. Je účinný alebo nie?

Potom, čo u nás prepukla pandémia koronavírusu, sa doslova rozbehol „čierny trh“ s liečivom ivermektín. Dovtedy pomerne neznámy liek, ktorý sa u nás používal len vo veterinárnom lekárstve a vo forme pre zvieratá, si pacienti začali kupovať zo zahraničia. Mnohí dokonca siahli po u nás dostupnej – veterinárnej forme. Sú však účinky ivermektínu v boji proti Covid-19 skutočne také výnimočné?

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri každej objednávke máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii