Prejavte si lásku darčekom. Valentín je na to ako stvorený!

Ak máte to šťastie a vedľa seba máte osobu, ktorú milujete, isto si lásku prejavujete každý deň. Prostredníctvom milého slova, bozku, či pohladenia. Sviatok Sv. Valentína je však skvelá možnosť, ako lásku prejaviť aj iným spôsobom. Možno pekne stráveným dňom alebo krásnym darčekom. Prinášame vám zopár tipov, ako si deň zamilovaných môžete užiť a čím obdarovať svojho blízkeho.

10 dôvodov, prečo užívať moringu

Poznáte moringu? Moringa Caribbean je známa aj ako super potravina. Ide o výťažky z rastliny Moringa Karibská, ktorá je bohatá na živiny, vitamíny A a C, minerály ako zinok, horčík, vápnik, železo a draslík, ale aj esenciálne aminokyseliny.

Ako na pekný úsmev? Rady pre dokonalú starostlivosť o chrup

To najlepšie, čo pre svoje zuby môžete urobiť, je správne a pravidelne ich čistiť. Vyčistené zuby sa totiž nepokazia. Treba však vedieť, ako si zuby čistiť správne a aké pomôcky ústnej hygieny pri tom používať. Ak chcete ušetriť peniaze za zubára, predísť nepríjemnej bolesti zubov a samozrejme, mať pekný úsmev, čítajte ďalej!

Vplyv stresu na zdravie. Ako s ním bojovať?

Viete, že nadmerný stres je spúšťačom civilizačných chorôb? Stres v organizme vyvoláva množstvo nežiaducich reakcií. Napríklad búšenie srdca, aktiváciu žliaz s vnútorným vylučovaním, či zvýšené prekrvenie svalstva. Pri dlhodobom strese tak môže dochádzať k vzniku psychických aj fyzických ochorení. Ako sa prejavuje stres a ako s ním bojovať?

Čo je kyselina hyalurónová a prečo vášmu telu nesmie chýbať?

Čim sme starší, tým jej máme v tele menej. Po štyridsiatke sa postupne prestáva tvoriť. A preto je potrebné ju dopĺňať. Stojí totiž za zdravím a krásou nášho tela. Čo je kyselina hyalurónová a prečo ju potrebujeme?

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmo Pri objednávke nad 25 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii