Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

MacuShield pre unavené oči 90 kapsúl

Výrobca: Macushield

MacuShield gélové kapsuly pre unavené oči, sú výživa pre oči určená pre dodávanie dôležitých látok do častí oka, kde sú nevyhnutné.

Zobraziť viac

MacuShield pre unavené oči 90 kapsúl
  • -7 %

Zvoľte variant

Bezplatné vrátenie tovaru do 14 dní

Číslo položky

CAC29148-CF75-4965-B714-FDEB5E813A12

MacuShield pre unavené oči 90 kapsúl

Obsah MacuShield 90cps výživa pre oči

MacuShield pre unavené oči 90 kapsúl

Charakteristika MacuShield 90cps výživa pre oči:

Novodobý liek pre podporu a udržanie zdravia očí. MacuShield vo forme jemnej gélovej kapsuly zo slnečnicového oleja je vyrobený pre dodávanie dôležitých látok do tela, odkiaľ sa prirodzene dopravujú do tých častí oka, kde sú nevyhnutné.
 

Prečo je mezo-zaxantin, tak potrebný?

Doplnok stravy obsahujúci mezo-zeaxantin, zeaxantin a lutein test testovaný poprednými výzkumnými ústavmi a doporučovaný očnými lekármi. 

Už dlhú dobu je vedecky dokázané, že žlté farbivo, pigment uvnitř makuly, ktorá je centrom nejostrejšieho videnia oka, tvoria tri druhy karotenoidov: Lutein, Zeaxantin a Mezo-Zeaxantin. Tieto prírodné zložky napomáhajú ochrane oka tým, že absorbujú modrú zložku svetla, ktorá je prirodzenou súčasťou slnečného i technického žiarenia (napr. obrazovky počítačov) a tiež neutralizujú voľné radikály, ktoré spôsobujú poškodzovanie buniek oka. Voľné radikály vznikajú prirodzene pri metabolizácii kyslíku, ale rovnako vplyvom celkovo zhoršeného životného prostredia, v zadymenom prostredí, alebo tiež nesprávnou životosprávou. Macushield je jedinečný patentovaný doplnok stravy, ktorý obsahuje všetky tri karotenoidy, ktoré sa vyskytujú v makule, vrátane Mezo-Zeaxantinu.

Prečo je Mezo-Zeaxantin tak potrebný?

Zatiaľčo Lutein a Zeaxantin telo získáva napríklad zo zelenej listovej zeleniny, Mezo-Zeaxantin, ktorý je dominantným karotenoidom v centrálnej časti makuly, sa bežne v prirodzenej ľudskej strave s výnimkou určitých morských živočíchov, ako sú ústrice, aelbo krevety, nenachádza. Ľudské telo za normálnych okolností samo spracováva Lutein na Mezo-Zeaxantin v sietnici oka, ale nie vždy je organizmus schopný vyrobiť dostatočné množstvo tohto dôležitého karotenoidu iba z Luteinu. Prítomnosť Mezo-Zeaxantinu v makule je nezbytná pre filtráciu celého modrého spektra svetla. Užívánie doplnkov výživy Macushield zabezpečí dostatočný prísun Mezo-Zeaxantinu priamo na nejdôležitějšie miesto – do buniek centrálnej časti sietnice – makuly.

Zloženie MacuShield 90cps výživa pre oči

- Mezo-Zeaxantín 10mg

- Luteín 10mg

- Zeaxantín 2mg

- ďalšie prísady sú olej zo slnečnicového semena, výťažok z aksamitníka vzpriameného, včelí vosk, kukuričný škrob

- Obal kapsule: želatina, glycerol

- Farba: oxid železa

Dávkovanie MacuShield 90cps výživa pre oči

Užívajte 1 kapsulu denne, najlepšie počas jedla. 

Upozornenie:

Tehotné a dojčiace ženy by mali konzultovať užívanie s lekárom.

Neprekračujte stanovenú dennú dávku.

Špecifikácia

  • Forma
    Kapsuly