Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

LODGER

Holandská značka Lodger predstavuje premyslene navrhnuté produkty, ktoré vynikajú svojim krásnym, jedinečným dizajnom, vynikajúcou kvalitou a odolnosťou. Produkty Lodger využijete už od prvých chvíľ so svojim bábätkom - plienky, zavinovačky či fusaky sú totiž zhmotnením jemnosti, pohodlia a kvality 💫 Prečo siahnuť práve po výrobkoch Lodger? Aké sú ich hlavné prednosti?

Komfort

Lodger považuje pohodlie pre bábätká za mimoriadne dôležité. Tento pocit komfortu zabezpečuje v produktoch použitím len tých najjemnejších materiálov najvyššej kvality. Do výrobkov sa snaží nájsť len tie najpevnejšie a najjemnejšie priadze, takže zaručujú, že sa bábätká cítia pohodlne. Značná časť výrobkov je tiež pletená - tieto materiály sú mimoriadne mäkké, pevné a priedušné, čo dopraje vášmu bábätku upokojujúci a príjemný pocit.

Použiteľnosť

Lodger vyvíja produkty, ktoré sú pohodlné pre bábätká a jednoduché pre rodičov. Inými slovami, produkty, ktoré robia život ľahším. Produkty sú často navrhnuté tak, aby sa dali použiť viacerými spôsobmi. Vďaka inovatívnemu dizajnu sú pomocníkmi v domácnoti aj na cestách. Napríklad zavinovaciu deku viete použiť ako zavinovačku, deku na hranie, deku na ľahké prekrytie bábätka, ale niektorí rodičia ju využívajú aj ako osušku po kúpaní.

Kvalita a udržateľnosť

Spoločnosť Lodger stanovuje vysoké štandardy kvality a bezpečnosti svojich produktov. Pre bavlnené kolekcie sa používajú len priadze najvyššej kvality. Lodger ponúka tiež široký výber bavlnených výrobkov s certifikátom OEKO-TEX, čo znamená, že neobsahujú škodlivé látky. Udržateľnosť je rovnako dôležitým poslaním tejto značky. Použitím vysoko kvalitných materiálov sa zvyšuje životnosť produktov. Dbá sa tiež na to, aby produkty boli spoľahlivé, pevné a konzistentné.

 

Filter
Filtrovať podľa ceny
-

Zobrazených 0 z 0 produktov

Filter
V katalógu nie sú žiadne produkty.