Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

SKINTEGRA Infrared sérum 30ml

Výrobca: Skintegra

Koncentrované a upokojujúce sérum pre všetky typy pokožky, obzvlášť pre citlivú pokožku so sklonom k ​​zápalu a podráždeniu. Upokojuje príznaky zápalu, intenzívne hydratuje a upravuje nedokonalosti pleti. 

Zobraziť viac

SKINTEGRA Infrared sérum 30ml
SKINTEGRA Infrared sérum 30ml
SKINTEGRA Infrared sérum 30ml

Číslo položky

ean-code-3859893301209

SKINTEGRA Infrared sérum 30ml

Obsah SKINTEGRA Infrared sérum

30ml

Charakteristika SKINTEGRA Infrared sérum 

Infrared sérum má ľahkú, hydratačnú textúru a môže sa stať jednoducho súčasťou akejkoľvek existujúcej rutiny starostlivosti o pleť. Nezanecháva mastný ani ťažký pocit, naopak pokožku hydratuje a upokojuje. Širokospektrálny protizápalový účinok séra Infrared je spôsobený zložkami:

 • derivát kyseliny azelaovej, ktorý pokožku hydratuje a zvláčňuje, zároveň ju upokojuje, zjemňuje a rozjasňuje (10%)
 • vitamíny B3 (niacínamid) a B5 (panthenol) s ektoínom posilňujú kožnú bariéru a regenerujú poškodenú pokožku
 • rastlinné extrakty ako ovos, hroznový olej, sladké drievko, Centella asiatica a madecassoside majú antioxidačné účinky a bojujú proti nedokonalostiam pokožky

Úlohou Infrared vo vašej starostlivosti je pleť posilňovať a reparovať. V prípade potreby ho môžete použiť vo väčšom množstve aj dvakrát denne. Krátko po začlenení séra Infrared do vašej rutiny starostlivosti o pleť si budete môcť všimnúť štrukturálne zmeny pokožky, ako sú zníženie nedokonalostí a celkového začervenania súvisiaceho so zápalom, posilnenie kožnej bariéry a všeobecné prejasnenie pokožky. Infrared je osobitne odporúčané pre akékoľvek zápalové kožné ochorenie sprevádzané príznakmi, ako sú tvorenie šupiniek, svrbenie, začervenanie a zápaly. Je mimoriadne vhodné aj pre ľudí, ktorých trápi rosacea. Sérum Infrared je vyrobené bez parabénov, parfumov, denaturovaného alkoholu, syntetických farbív a ďalších potenciálne dráždivých látok. Dodáva sa v nepriehľadnej sklenenej fľaši s pipetou.

Ako skombinovať Infrared s ostatnými produktami vašej starostlivosti o pleť? 

Ak je vaša pokožka citlivá, zapálená alebo netolerantná, odporúčame vám kombinovať tento výrobok s inými výrobkami z ružovej rady SKINTEGRA nasledovne: ak je vaša pokožka normálna až mastná, použite ho 1 krok pred sérom SPECTRA, ak je vaša pokožka skôr suchšia v tom prípade ho použite pred krémom ÚNA.

Ak máte problémy so zapálenými vyrážkami, odporúčame vám používať Infrared spolu s výrobkami obsahujúcimi kyselinu salicylovú, ako je exfoliačné sérum CLARION.

Aktívne látky

 • Posilnenie kožnej bariéry: Potassium Azeloyl Diglycinate, Ectoin, Niacinamide, Panthenol, Centella Asiatica Leaf Extract, Madecassoside
 • Protizápalové: Panthenol, Avena Sativa Kernel Extract, Tasmannia Lanceolata, Ectoin
 • Hydratačné: Potassium Azeloyl Diglycinate, Ectoin, Niacinamide
 • Antioxidačné a zmierňujúce prejavy starnutia pleti: Potassium Azeloyl Diglycinate, Vitis Vinifera Fruit Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Madecassoside
 • Rozjasňujúce: Potassium Azeloyl Diglycinate, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Niacinamide

Použitie

Aplikujte veľkorysé množstvo raz alebo dvakrát denne na vyčistenú pleť a následne naneste krém. Ak je vaša pokožka citlivá, zapálená alebo netolerantná, odporúčame vám kombinovať tento výrobok s inými výrobkami z ružovej rady Skintegra nasledovne: ak je vaša pokožka normálna až mastná, použite ho 1 krok pred sérom Spectra, ak je vaša pokožka skôr suchšia v tom prípade ho použite pre krémom ÚNA.

Zloženie

Aqua, Glycerin, Betaine, Pentylene Glycol, Potassium Azeloyl Diglycinate, Ectoin, Niacinamide, Panthenol, Avena Sativa Kernel Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Madecassoside, Vitis Vinifera Fruit Extract, Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Polyacrylate Crosspolymer-6, Sodium Phytate, Citric Acid, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate. pH 6

Špecifikácia

 • Forma
  Sérum
 • Typ pleti
  Citlivá pleť
 • Riešený problém
  Rosacea / ružovka