Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

INSTITUT ESTHEDERM Sun Intolerance krém pri slnečnej intolerancií 50ml

Krém na tvár s vysokou ochranou, ktorý znižuje citlivosť hyperreaktívnej pokožky a podporuje jej postupnú adaptáciu na slnko, pri zachovaní ochrany pred starnutím pokožky spôsobeným slnečným žiarením. Neparfémovaná krémovitá textúra pre optimálnu toleranciu.

Zobraziť viac

INSTITUT ESTHEDERM Sun Intolerance krém pri slnečnej intolerancií 50ml

Bezplatné vrátenie tovaru do 14 dní

Číslo položky

ean-code-3461020012430

INSTITUT ESTHEDERM Sun Intolerance krém pri slnečnej intolerancií 50ml

Obsah INSTITUT ESTHEDERM Sun Intolerance krém na tvár pri slnečnej intolerancií

50ml

Charakteristika INSTITUT ESTHEDERM Sun Intolerance krém na tvár pri slnečnej intolerancií 

Vysoká ochrana proti slnku zosilnená upokojujúcimi účinnými látkami umožňuje postupnejšiu adaptáciu najreaktívnejšej alebo intolerantnej pokožky na slnko. Zabraňuje starnutiu pokožky spôsobenému slnečným žiarením, chráni DNA, bráni poškodeniu buniek vďaka patentovanej technológii globálnej ochrany buniek.

Pre koho

Pokožka s intoleranciou alebo alergiou na slnko. Fototyp 1 (veľmi svetlá pokožka), tehotné alebo po liečbe s rizikom fotosenzitivizácie (antibiotiká)

Použitie

Aplikujte v dostatočnom množstve na pleť, krk a dekolt, 20 minút pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Opakovane aplikujte každú hodinu a tiež po pobyte vo vode. Môže sa používať aj 2 týždne pred vystavením sa slnečnému žiareniu ako preventívne opatrenie pre pleť citlivú na slnečné žiarenie.

Výsledok

Koža je adaptovaná na slnko a alergické reakcie miznú. Je trvalo upokojená, dostatočne hydratovaná.

Patenty

Patent CELLULAR WATER "energia pre pleť": svojim zložením je identická s vodou v bunkách pleti, dodáva im energiu na to, aby mohli správne fungovať. Patent UVinCELLIUM "UV ochrana v bunke": posilňuje vlastnú prirodzenú schopnosť buniek pokožky chrániť sa pred spálením, predčasným starnutím a poškodením DNA. Technológia pre rovnomerné opálenie: podporuje opálenie v miestach, kde nie sú pigmentové škvrny a zastavuje pigmentáciu v miestach, kde sú pigmentové škvrny. Fotostabilné UVA/UVB filtre a clony.

Špecifikácia

  • Typ pleti
    Citlivá pleť
  • Riešený problém
    Ochrana pred UV