Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

BERSERRA proti hnačke 20ks

Výrobca: Medimex

Prípravok proti hnačke s inovatívnym zložením s obsahom berberínu prináša alternatívu pre normalizáciu trávenia. 

 

Zobraziť viac

BERSERRA proti hnačke 20ks
BERSERRA proti hnačke 20ks
  • -20 %

Číslo položky

1CC20D51-87F5-4C0B-A8EB-DFACD4A9D06C

BERSERRA proti hnačke 20ks

Obsah BERSERRA 

20ks

Charakteristika BERSERRA

Výživový doplnok obsahuje prírodný extrakt z dráču indického s obsahom berberínu.

Dráč indický (Berberis aristata), ktorý rastie v Indii a Nepále, obsahuje ako hlavnú zložku silne účinný alkaloid berberín. Aj v strednej Európe rastie dráč obyčajný (Berberis vulgaris), ktorý tiež obsahuje berberín, avšak nie v takom množstve ako v dráči indickom. Berberín sa často používa v tradičnej čínskej medicíne k liečbe mnohých ochorení.

Berberín prispieva k normálnej činnosti kardiovaskulárneho systému a normálnej hladine cholesterolu v krvi. Podporuje tiež normálnu činnosť pečene a normálnu hladinu glukózy v krvi. Prináša alternatívu pre normalizáciu trávenia. Pozitívne pôsobí na hladinu glukózy u diabetikov a normalizuje inzulínovú rezistenciu.

Zloženie: extrakt z dráču indického (Berberis aristata, ako 98% berberín hydrochlorid), mikrokryštalická celulóza.

Použitie: Odporúčaná denná dávka pre dospelých je 1 kapsula 2-3x denne. Kapsule nehrýzť a zapiť dostatočným množstvom vody. Kapsule sú vegánske so zložkami čisto rastlinného pôvodu (Vcaps®). Odolávajú tráviacim šťavám v ústach, pažeráku a v hltane a rozpúšťajú sa v žalúdku. Tým zabezpečujú absenciu horkej chuti a lepšie vstrebanie berberínu do organizmu.

Upozornenie: Nevhodné pre deti. Nevhodné pre tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

Príbalový leták BERSERRA

Špecifikácia

  • Forma
    Kapsule
  • Kapsule
    áno
  • Riešený problém
    Hnačka