Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

3x NUTRILON Mlieko batoľacie 3 Advanced 1 kg, 12+

Výrobca: NUTRILON

3x NUTRILON Mlieko batoľacie 3 Advanced 1 kg, 12+
3x NUTRILON Mlieko batoľacie 3 Advanced 1 kg, 12+
3x NUTRILON Mlieko batoľacie 3 Advanced 1 kg, 12+
3x NUTRILON Mlieko batoľacie 3 Advanced 1 kg, 12+
3x NUTRILON Mlieko batoľacie 3 Advanced 1 kg, 12+
3x NUTRILON Mlieko batoľacie 3 Advanced 1 kg, 12+
3x NUTRILON Mlieko batoľacie 3 Advanced 1 kg, 12+
3x NUTRILON Mlieko batoľacie 3 Advanced 1 kg, 12+

Zvoľte variant

Číslo položky

VP-F177680

3x NUTRILON Mlieko batoľacie 3 Advanced 1 kg, 12+

Objavte našu najnovšiu inováciu mliek Nutrilon 3 Advanced, špeciálne vyvinutou pre podporu imunitného systému A normálneho VÝVOJA . Naše jedinečné zloženie obsahuje našu patentovanú zmes oligosacharidov GOS/FOS a LCP , oligosacharid materského mlieka 3'GL (3'galaktozyllaktóza), ktorý prináša náš unikátny proces výroby, vitamíny C a D, ktoré prispievajú k podpore imunity a tiež vápnik. Naše inovatívne zloženie je BEZ PALMOVÉHO OLEJA a teraz aj v cenovo výhodnom a 100% recyklovateľnom papírovom baleniu duo balenia!
Počiatok života vášho dieťatka je výnimočné obdobie. Je krásne, občas nevyspytateľné, ale predovšetkým hektické. Musíte sa starať o veľa vecí, a preto je dôležité mať sa na koho obrátiť. Sme tu pre vás.

NUTRILON 3 ADVANCED batoľacie mlieko od ukončeného 12. mesiaca obsahuje:
HMO 3´GL a zmes oligosacharidov GOS/FOS
Živiny na podporu imunitného systému (Vitamíny C a D)
- vitamíny C a D prispevajú k normálnej funkcii imunitného systému
Omega-3 (DHA)
Vápnik
- Vápnik je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí
BEZ PALMOVÉHO OLEJA

LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom

100% recyklovateľná krabica obalu

ĎALŠÍ KROK NA PODPORU IMUNITY
Začiatok života vášho dieťatka je výnimočné obdobie a my veríme, že každá skúsenosť v ich živote im pomáha budovať odolnosť. Predstavujeme vám našu najnovšiu inováciu, Nutrilon Advanced, špeciálne vyvinutý na podporu imunitného systému a normálneho vývoja vášho dieťaťa. Naše inovatívne zloženie je BEZ PALMOVÉHO OLEJA a teraz aj v cenovo výhodnom a 100% recyklovateľnom papírovou obalu duo balenia!

Prečo si vybrať batoľacie mlieko Nutrilon? Medzi hlavné výhody mliečok Nutrilon patria:
- HMO 3´GL: Oligosacharid materského mlieka 3´galaktozyllaktóza, ktorú přináša náš unikátny proces
- PREBIOTIKÁ GOS/FOS: napodobňujú funkciu oligosacharidov v materskom mlieku
- ŽIVINY PRE PODPORU IMUNITNÉHO SYSTÉMU: Vitamíny C, D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému
- VÁPNIK: Vápnik potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí
- BEZ PALMOVÉHO OLEJA

LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom

100% recyklovateľná krabica obalu

Vitamíny C a D prispievajúce k normálnej funkcii imunitného systému. Vápnik, ktorý je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí.

Naše jedinečné zloženie obsahuje patentovanú zmes oligosacharidov GOS/FOS a LCP, oligosacharid materského mlieka 3'GL (3'galaktozyllaktóza), ktorý prináša náš jedinečný výrobný proces, vitamíny C a D na podporu imunity a vápnik potrebný pre normálny rast a vývoj kostí. Naše inovatívne zloženie je BEZ PALMOVÉHO OLEJA a teraz aj v cenovo výhodnom a 100% recyklovateľnom papírovom obale duo balenia!

Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému, vápnik je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u dětí.
LCP = polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom

Expert na výživu v ranom veku
Nutricia má viac ako 120 rokov skúseností s výživou detí. S našim tímom päťsto vedcov a odborníkov sme už 50 rokov nadšenými priekopníkmi vo výskume vplyvu výživy na vývoj batoliat a ich imunitný systém.

Prečo dôverovať značke Nutrilon?
Batoľacie mlieka Nutrilon sú vyvinuté na základe výskumu výživy detí. Už viac než 50 rokov sa náš tím päťsto vedcov a odborníkov venuje výskumu vplyvu výživy na vývoj batoliat a ich imunitný systém.

Príbeh Nutrilonu začína v prírode
Mlieka Nutrilon vyrábame z vysoko kvalitného mlieka od kravičiek z kontrolovaných chovov. Vďaka inovatívnym technológiám uchovávame to najlepšie z prírody. Naše mlieko obsahuje iba starostlivo vybrané ingrediencie, prispôsobené výživovým potrebám detí. Základom mlieka Nutrilon je naša jedinečná receptúra, ktorú neustále vylepšujeme v najmodernejších vývojových centrách po celom svete. Aby bábätko dostávalo to najlepšie od samého začiatku, neustále vylepšujeme našu receptúru. Snažíme sa, aby boli naše produkty najvyššej kvality, priateľské k prírode a hlavne jednoduché na použitie.

Zloženie:

Laktóza (z mléka/z mlieka), sušené odtučněné mléko/odtučnené mlieko, maltodextrin/maltodextrín, galaktooligosacharidy (z mléka/z mlieka) 8,6 %, demineralizovaná syrovátka/srvátka (z mléka/z mlieka), koncentrát syrovátkové bílkoviny/srvátkovej bielkoviny (z mléka/z mlieka), rostlinné/rastlinné oleje (řepkový/repkový, slunečnicový/slnečnicový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové/slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej, kokosový), fosforečnan vápenatý, fruktooligosacharidy 0,6 %, uhličitan vápenatý, rybí olej, citronan/citran draselný, hydrogenfosforečnan hořečnatý/horečnatý, citronan/citran sodný, chlorid draselný, kyselina L-askorbová, emulgátor (sójový lecitin/lecitín), chlorid cholinu/cholín chlorid, síran železnatý, inositol/inozitol, chlorid hořečnatý/horečnatý, L-askorban sodný, síran zinečnatý/zinočnatý, antioxidant (askorbylpalmitát), D-pantothenát/pantotenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, mléčné aroma/mliečna aróma, nikotinamid/nikotínamid, riboflavin/riboflavín, retinylpalmitát, cholekalciferol, pyridoxin/pyridoxín hydrochlorid, thiamin/tiamín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutamová/pteroylmonoglutámová (kyselina listová), fytomenadion/fytomenadión, D-biotin/D-biotín, kyanokobalamin/kyanokobalamín.
Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Špecifikácia

  • Forma
    Prášok
  • Druh
    Mliečna batoľacia výživa