Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Topnatur ColonFit PLUS enzymy prášok vláknina 180 g

Výrobca: Topnatur

ColonFit Plus dodá telu dostatočný príjem vlákniny, zároveň však poskytuje žive kultúry táto kombinácia sa označuje ako SYMBIOTIKUM.

Zobraziť viac

Topnatur ColonFit PLUS enzymy prášok vláknina 180 g

Zvoľte variant

Číslo položky

487A55FA-E993-4BB0-BA78-B09778FA8842

Topnatur ColonFit PLUS enzymy prášok vláknina 180 g

Obsah ColonFit PLUS enzymy

Topnatur ColonFit PLUS enzymy prášok vláknina 180 g

Charakteristika ColonFit PLUS enzymy

ColonFit Plus je prípravok vyrobený z prírodných ingrediencií. Pri jeho každodennom užívaní dodá vášmu telu dostatočný príjem vlákniny, zároveň však poskytuje žive kultúry - priateľské baktérie a živiny pre rast týchto priateľských baktérií. Táto funkčná kombinácia sa označuje ako SYMBIOTIKUM. Pre zaistenie symbiotického efektu je dôležité zloženie a pomer jednotlivých ingrediencií.

Zloženie ColonFit PLUS enzymy

Skorocel indický (Psyllium), zázvor (Zingiber officinale), mäta (Mentha piperita), fenikel (Foeniculum vulgare), papaín, bromelaín a bakteriálnych kultúr (Lactobacillus plantarum, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium bifidum).

Použitie ColonFit PLUS enzymy

Prípravok sa zvyčajne užíva 25 - 30 minút pred jedlom v dávke 2x denne 8 - 10 kapsúl. Každých 5 kapsúl zapite aspoň 250 ml vody. Po dvoch týždňoch môžete dávkovanie znížiť na polovicu. Počas úžívania prípravku je potrebné dbať na dostatočný prísun tekutín.

Upozornenie:

Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Nekonzumujte bez tekutín. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Prípravok sa musí uskladňovať mimo dosahu detí.

Príbalový leták ColonFit PLUS enzymy

Špecifikácia

  • Forma
    Prášok
  • Riešený problém
    Trávenie, Hemoroidy