Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Sprievodca jesennej starostlivosti o pleť a vlasy

 

Starostlivosť o ruky a chodidlá

Leto sa skončilo, je tu obdobie chladnejšieho počasia, spojeného s vetrom a dažďom. Je čas vymeniť hydratačné krémy na ruky a chodidlá na báze vody za mastnejšie krémy. Siahnite po hustejších krémoch, ktoré dodajú rukám a nohám dostatok hydratácie.

Všetko na ruky a chodidlá 〉

 

 

 

Jesenná starostlivosť o telo

Zaobstarajte si na jesennú starostlivosť o telo kvalitné telové mlieka, krémy a oleje, ktoré sa postarajú o dostatok hydratácie a potrebné živiny. Po náročnom lete, plnom slnečných lúčov, vaša pleť potrebuje regeneráciu.

Všetko na telo 〉

 

 

Balzamy a pomády na pery

Čo spôsobuje nadmerné praskanie pier? Predsa nepriaznivé počasie, najmä silný vietor. Na jeseň teda myslite na prevenciu popraskaných pier. Majte vždy poruke balzam alebo kvalitnú pomádu na pery, ktorá namáhané pery ošetrí a vyživí.

 

 

Všetko o opare

Opar na perách vyvoláva vírus Herpes simplex 1.typu (HSV 1). Je prenášaný slinami nosiča vírusu. Pri prvotnej infekcii týmto vírusom HSV 1 u viac než 90% nakazených ľudí nedôjde k žiadnym prejavom ochorenia. Vírus zostane v bunkách nervov, kde vyčkáva na oslabenie imunity, aby sa mohol aktivovať.

Prečítať 〉

Všetko na pery 〉

 

 

Masky na tvár

Tiež máte pocit, že pokožka vašej tváre dostala v lete poriadne zabrať? Silné slnko, morská voda, vietor... Niet divu, že pleť potrebuje regeneráciu. Jeseň je ideálny čas na hydratačné a regeneračné masky na tvár. Doprajte si ich!

Všetky masky na tvár 〉

 

 

Stopnite vypadávanie vlasov!

Tak ako pokožka tváre, aj vlasy dostávajú v lete zabrať. Výsledkom je ich poškodenie, lámanie a nadmerné vypadávanie. Pomôže im ozdravná jesenná kúra v podobe doplnkov výživy alebo roztokov a ďalších účinných prípravkov proti vypadávaniu vlasov.

Všetko proti vypadávaniu vlasov 〉

 

 

Výživové doplnky na vlasy

Čo vaše vlasy na jeseň potrebujú? Určite je to poriadna dávka vitamínov a minerálov. Pre ich zdravý rast a regeneráciu je nutný zinok, biotín, vitamín B1, ale aj arganový olej, či kolagén. To všetko nájdete v kvalitných výživových doplnkoch na vlasy.

 

 

Zeen collagén - elixír mladosti a krásy

O kolagéne ste už istotne čo to počuli, pretože dnes je to celkom rozšírená téma. Či už v oblasti krásy, mladosti, zdravia alebo aj v oblasti športu. Sám o seba má naozaj prospešný účinok na celý organizmus. Teda najprv poporiadku, pretože to nie je iba nejaký produkt. Samotný kolagén je najdôležitejšou bielkovinou v ľudskom tele a tvorí 30 % proteínov.

Prečítať 〉

Všetky doplnky na vlasy 〉

 

 

Balzamy na vlasy

Prevencia je vždy účinnejšia ako liečba. Preto aj vy dbajte na prevenciu a chráňte svoje vlasy pred poškodením, ktoré môže spôsobiť jesenné počasie. Pravidelne aplikujte balzamy na vlasy, ktoré vaše vlasy chránia a ošetrujú.

Všetky balzamy 〉

 

 

Masky na vlasy

Chladné a daždivé počasie? Ideálny čas dopriať si chvíľu pre seba! Využite jesenné počasie a doprajte vlasom starostlivosť, ktorú ste v lete možno zanedbali. Krásu vašich vlasov oživia regeneračné, hydratačné, objemové, či vitamínové masky.

Všetky masky na vlasy 〉