Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Prírodný šampón z levandule na citlivú pokožku hlavy proti lupinám Ina Essential 200ml

S prírodným levanduľovým šampónom máte nádherné vlasy na dosah. Jeho jemné zloženie je veľmi šetrné k pokožke hlavy aj k vlasom, hĺbkovo ich čistí, nevysušuje a podieľa sa na kontrole tvorby kožného mazu. Levanduľový šampón znižuje podráždenie pokožky a svrbenie hlavy, zvyšuje pružnosť a pevnosť vlasov, ktoré sú hladké a revitalizované. To je naozaj veľa dôvodov, prečo začať používať prírodný ... Zobraziť viac

Prírodný šampón z levandule na citlivú pokožku hlavy proti lupinám Ina Essential 200ml

Číslo položky

2578

Prírodný šampón z levandule na citlivú pokožku hlavy proti lupinám Ina Essential 200ml

Prírodný šampón z levandule na citlivú pokožku hlavy proti lupinám Ina Essential 200ml

Prírodná starostlivosť bez sulfátov na lupiny a citlivú pokožku hlavy. Prírodný levanduľový šampón je nové, vylepšené zloženie vyrobené z prírodných a ekologicky certifikovaných zložiek. Kombinuje BIO levanduľový olej a levanduľovú vodu z rodinných polí, DefenScalp ("Rosebay extrakt") a Aloferm Hf Bio Cosmos vyvinutý v Taliansku (postbiotikum z Aloe Vera vyvinuté v Taliansku), ktoré poskytujú hĺbkové čistenie a úľavu.

Perfektne sa hodí pre normálnu až suchú pokožku hlavy a vlasy. Vhodné pre farbené vlasy.

Priaznivé vlastnosti šampónu:

 • šetrné umývanie bez vysušovania,
 • vyvážená tvorba kožného mazu,
 • upokojenie a prečistenie pokožky hlavy,
 • zníženie podráždenia, svrbenia alebo šupinatenia,
 • zvýšená pevnosť a pružnosť,
 • revitalizované, hladké vlasy.

Pri prechode z bežného na prírodný šampón trvá 2-3 týždne, kým sa vaše vlasy prispôsobia, predtým ako uvidíte výsledky.

Prírodný žihľavový šampón je bez parabénov, sulfátov, umelých farbív a vôní, netestovaný na zvieratách a vyrába sa udržateľnými poľnohospodárskymi technikami. 

Sulfáty v bežných šampónoch môžu zbaviť vaše vlasy prirodzených olejov, čo vedie k ich vysušeniu a poškodeniu. Parabény používané ako konzervačné látky môžu narušiť hormonálnu rovnováhu a vyvolať alergické reakcie.

Aktívne látky:

 • organický levanduľový olej a levanduľová voda - bohaté na antioxidanty, ktoré vyrovnávajú a chránia vlasy aj pokožku hlavy pred oxidačným stresom a voľnými radikálmi. Pomáhajú redukovať baktérie a upokojujú podráždenú alebo zapálenú pokožku hlavy. Počas umývania vlasov dodávajú jemnú vôňu svojou prirodzenou arómou,
 • DefenScalp (Rosebay Extrakt) - táto inovatívna zložka je určená na riešenie problémov s pokožkou hlavy, reguluje tvorbu kožného mazu, ktorý je kľúčový pre udržanie zdravia pokožky hlavy a prevenciu lupín. Poskytuje protizápalové účinky, ktoré upokojujú pokožku hlavy a vytvárajú zdravšie prostredie pre rast vlasov,
 • Aloferm HF Bio Cosmos (Aloe Vera Postbiotikum Vyvinuté v Taliansku) - posilňuje mikrobióm pokožky hlavy, čím podporuje jej obranný systém proti vonkajším stresorom. Poskytuje hydratáciu a výživu vlasovej pokožky, čím podporuje dobrý stav vlasových folikulov. Vďaka svojim bioaktívnym zložkám prispieva k odolnosti pokožky hlavy a zdravia vlasov.

V kombinácii tieto zložky prospievajú vašim vlasom a pokožke hlavy tým, že poskytujú jemné a hĺbkové čistenie, ochranu, vyváženie nadmerného množstva oleja a celkové zdravie.

Špecifikácia

 • Problémy
  dehydrátacia
 • Typ pokožky
  citlivá