Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS 60 ks

Výrobca: Anna Brandejs

Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS dodá vlasovým vačkom živiny dôležité pre ich výživu, ochranu pred poškodením stresom, zlou životosprávou a znečistením. 

Zobraziť viac

Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS 60 ks

Číslo položky

ean-code-8594183680125

Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS 60 ks

Obsah Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS

60 ks

Charakteristika Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS

Riedke vlasy a ich vypadávanie, či šedivenie je často výsledkom dlhodobého nedostatku kľúčových živín. Vlasy sa štiepia, lámu, chýba im objem. Na vine môžu byť aj faktory ako dedičné dispozície, poruchy štítnej žľazy či stres, ktoré nemôžete vždy ovplyvniť. Jedno však pre svoje vlasy urobiť môžete - dodajte im presne tie živiny, ktoré pre svoje zdravie potrebujú.

Doplnok stravy na vlasy

 • Prispieva k udržaniu krásnych a zdravých vlasov
 • Pomáha lepšie vyživovať vlasové folikuly
 • Prispieva k obmedzeniu vypadávania vlasov
 • Pomáha spomaliť vznik šedín
 • Ľahko doplníte chýbajúce živiny zodpovedné za zlý stav vlasov

Zloženie doplnku stravy Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS ale zďaleka nevyživuje len vlasy, napomáha tiež spevneniu rozštiepených a lámavých nechtov, a celkovo podporuje zdravie pleti.

Vitamíny, minerály a výťažky z rastlín, ktoré vlasy potrebujú

Omega 6 (pupalka dvojročná): Pomáha udržať zdravý vzhľad vlasov a elasticitu kože.

Lopúch väčší (extrakt z koreňa): Podporuje rast vlasov. Prispieva k normálnemu stavu pokožky, normálnemu tráveniu, vylučovaniu vody z organizmu a normálnemu stavu kĺbov a chrupaviek.

Saw Palmetto (extrakt z plodov): Štandardizovaný výťažok s obsahom 85 - 95% mastných kyselín inhibuje premenu testosterónu na dihydrotestosterón. Dihydrotestosterón je pritom zodpovedný za vypadávanie vlasov, preto môže saw palmetto napomáhať pri prevencii padania vlasov. 

PABA: Napomáha udržať vlasy, nechty a pokožku v dobrej kondícii.

Vitamín C: Antioxidant, ktorý prispieva k udržaniu normálnej funkcie imunitného systému, k normálnej tvorbe kolagénu pre správne fungovanie krvných ciev a funkcií kostí a chrupaviek, normálnej funkcii kože. Ďalej vitamín C prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti, zvyšuje vstrebávanie železa.

Zinok: Prispieva k správnemu metabolizmu sacharidov a mastných kyselín. Pomáha podporiť dobrý stav kostí, vlasov, nechtov a kože. Ďalej napomáha správnemu fungovaniu imunitného systému. Pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom a pomáha podporiť dobrý zrak.

Vitamín B3: Pomáha podporiť správnu činnosť nervovej sústavy, dobrý stav pokožky a slizníc, pomáha znížiť mieru únavy a vyčerpania a celkovo pomáha podporiť psychickú činnosť organizmu. Napomáha správnemu energetickému metabolizmu.

Meď: Priaznivo pôsobí na stav spojivových tkanív, pomáha udržiavať správny energetický metabolizmus v tkanivách a bunkách. Pomáha podporiť správnu pigmentáciu vlasov a pokožky, pôsobí na metabolizmus železa v tele. Pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom.

Vitamín B2: Pomáha podporiť správnu činnosť nervovej sústavy, dobrý stav pokožky a slizníc, pomáha znížiť mieru únavy a vyčerpania a celkovo podporiť psychickú činnosť organizmu. Napomáha správnemu energetickému metabolizmu.

Biotín: Prispieva k zdraviu slizníc, vlasov a pokožky, pomáha podporiť správne fungovanie nervového systému, správny energetický metabolizmus, metabolizmus makroživín a správnu psychickú činnosť.

Selén: Pomáha udržať zdravé vlasy a nechty, pomáha podporiť fungovanie imunitného systému a správnu činnosť štítnej žľazy, pomáha podporiť spermatogenézu.

Bez zbytočných prídavných látok

Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS 60 ks

Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS 60 ks

Použitie Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS:

Pre krásne a zdravé vlasy užívajte 2 kapsuly denne pri jedle

Zloženie Beautiful Hair by ANNA BRANDEJS:

Praslička roľná s obsahom 10 % kremíka, olej z pupalky dvojročnej s obsahom omega-6, pŕhľava dvojdomá (extrakt z listov 4:1), vitamín B5 (kyselina pantoténová), lopúch väčší (extrakt z koreňa 6:1), Saw Palmetto (extrakt z ovocia 10:1), PABA, vitamín C (kyselina L-askorbová), zinok (glukónan zinočnatý), vitamín B3 (nikotínamid), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlórid), vitamín A (retinyl acetát), meď (citran meďnatý), vitamín B2 (riboflavín), vitamín B7 (biotín), selén (L-selenometionín), kapsula: hydroxypropyl metylcelulóza, voda.

Špecifikácia

 • Forma
  Kapsule
 • Riešený problém
  Imunita, Vlasy/nechty, Kosti a chrupavky
 • Kedy používať
  2x denne