Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Krém proti akné My Australia 30g

Výrobca: My australia

Viacúčelový vegánsky 100% prírodný lokálny krém proti akné, ktorý pomáha pri liečbe akné. Upokojuje zápaly, červené a podráždené miesta, bez toho aby ovplyvňoval okolitú zdravú pokožku. Obsahuje myrhový olej, výťažok z koreňa a rastliny vodilky kanadskej a olej z australského čajovníka s vôňou citróna. Zobraziť viac

Krém proti akné My Australia 30g

Číslo položky

8420

Krém proti akné My Australia 30g

Krém proti akné My Australia 30g

Už vás nebaví neúspešne bojovať s pleťou so sklonom k tvorbe akné? Hľadáte riešenie, ktoré je šetrné k vašej pleti? Potom ste na tom správnom mieste.

Viacúčelový lokálny krém proti akné, ktorý pomáha pri liečbe akné. Upokojuje zápaly, červené a podráždené miesta, bez toho aby ovplyvňoval okolitú zdravú pokožku. Obsahuje myrhový olej, výťažok z koreňa a rastliny vodilky kanadskej a olej z australského čajovníka s vôňou citróna.

Vhodné pre všetky typy pleti, najmä pre zmiešanú/mastnú pleť a pleť so skonom k tvorbe akné.

Kľúčové výhody

 • šetrné vstrebávanie prebytočného mazu a nečistôt,
 • krém je neabrazívny a nevysušuje pleť,
 • znižuje zápal a začervenanie,
 • môžeme použiť po holení k zmierneniu drobných podráždení, zápalu a vysušenia pleti spojených s holením,
 • pomáhá pri liečbe zarastajúcich chĺpkov a čiernych bodiek,
 • krém má vegánsky certifikát

Spoločnosť My Australia sa zaoberá dovozom prvotriednej austrálskej a novozélandskej prírodnej kozmetiky. V sortimente spoločnosti nájdete značky Botáni, The Jojoba Company (obe sú 100% prírodné a vegánske) a Wild Ferns. Všetky produkty, ktoré spoločnosť predáva, boli otestované priamo jej zakladateľmi, prípadne ich rodinnými príslušníkmi, a v predaji sú len produkty, ktoré prešli náročným výberom a priniesli spokojnosť s výsledkami. Napriek tomu, že ceny produktov sú o niečo vyššie, môžete si byť istí, že vám vystačia na dlhú dobu, a ich výsledky na vašu pleť a telo budú dlhodobé a bez akýchkoľvek chemikálií.

Všetky produkty sú netestované na zvieratách, a sú balené čo najekologickejšie, podľa možnosti do skla. 

Použitie

Aplikujte priamo na problematickú oblasť tváre dvakrát denne po vyčistení pleti. Vyhnite sa priamemu okoliu očí.

Zloženie

Zloženie/Ingredients: Hydrastis Canadensis (Golden Seal) Extract, Bentonite (French Green Clay), Benzyl Alcohol, Centella Asciatica (Gotu Kola) Leaf Extract, Equisetum Arvense (Horsetail) Extract, Echinacea Angustifolia Extract, Potassium Sorbate, Lavendula Angustifolia (Lavender) Oil, Commiphora Myrrha (Myrrh) Oil, Leptospermum Petersonii (Australian Lemon Scented Tea Tree) Oil, Citrus Paradisi (Grapefruit) Peel Oil

Špecifikácia

 • Vôňa
  Citronová
 • Typ pokožky
  mastná