Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Hrebeň na bradu a fúzy Combat comb Angry Beards

Výrobca: Angry beards

Za perfektnú bradu sa chlap musí pobiť. S Combat hrebeňom ubrániš bradisko aj vlasiská pred všetkými strapatiacimi živlami. Tento zabijak najprv češe, až potom sa pýta. Tacticool konštrukcia na bleskové tasenie v krízovej situácii. Nezničiteľné zuby z antistatického polykarbonátu prečešú aj tie najzapeklitejšie zachlpence. Zobraziť viac

Hrebeň na bradu a fúzy Combat comb Angry Beards

Číslo položky

8351

Hrebeň na bradu a fúzy Combat comb Angry Beards

Hrebeň na bradu a fúzy Combat comb Angry Beards

Môžeš používať hrebeň. Alebo môžeš používať Combat Comb. Asi ti nemusíme hovoriť, po ktorom ten malý chlapec schovaný v každom chlapovi siahne ako prvom. Pri dizajne rukoväti sme sa inšpirovali karambitom, čo je preslávený nôž na sebaobranu. Taktické oko na prst využiješ na bleskové tasenie, pri prechode do reverzného úchopu a z ruky ti ho nevykopne ani rozbesnený Van Damme.

Vlastnosti hrebeňa:

  • Všestranný hrebeň na bradu aj vlasy
  • Kvalitná polykarbonátová konštrukcia
  • Matná antistatická úprava
  • Tactical Design s okom na prst
  • Hrdo vyrobené v Česku

Použitie:

Poriadne premaž olejom alebo balzamom a začni uprostred na krku. Odspodu sa pomaly prepracovávaj hore a do strán. Keď sa zasekneš na nejakom zamotanci, nesnaž sa ho rozorvať silou. Jemne a plynule chlpy rozpleť. Potom už len učeš bradu zhora do pôvodného stavu, prečeš fúzy a finito.

Konštrukcia:

Combat Comb má rovných 22,5 centimetrov na dĺžku, šírku 3,5 a hrúbku 0,6 cenťákov. Skrátka je navrhnutý pre chlapské laby. Poriadna rukoväť má na konci taktické oko na prst, ktoré každé česanie premení na úplnú one man show. Okrem rôznych parád je to aj poistka, keby ťa chcel nepriateľ odzbrojiť, pretože tento hrebeň ti z ruky nikto nevyrve. Vražednosť matnej antistatickej úpravy a odolných polykarbonátových zubov vysvetľovať netreba.