Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

VATRA pre mužov gél 6x7g

Výrobca: Vatra

VATRA pre mužov bylinný prípravok podporujúci zvýšenie sexuálnej túžby u mužov vo forme gélu na perorálne použitie. Prírodný gél na perorálne použitie. 

Zobraziť viac

VATRA pre mužov gél 6x7g
VATRA pre mužov gél 6x7g
  • -18 %

Číslo položky

1A3EC103-27AD-4B87-8774-EDA4E2FF3FA4

VATRA pre mužov gél 6x7g

Obsah VATRA pre mužov 

VATRA pre mužov gél 6x7g 

Charakteristika VATRA pre mužov 

Výživový doplnok, gél na perorálne použitie. Bylinný prípravok podporujúci zvýšenie sexuálnej túžby u mužov. 

Prírodný gél na perorálne použitie. Nový, silný a jedinečný bylinný príprávok na skvalitnenie erekcie s rýchlym nástupom účinku, zvýšenie sexuálnej túžby a libida. Jedna dávka (7g) postačuje na 24 hodín plnej sexuálnej aktivity. 

Osvedčený prírodný gél VATRA PRE ŽENY výrazne skvalitňuje sexuálny požitok (chuť na sex) a podporuje Libido, vďaka čomu umožňuje lepší a intenzívnejší sexuálny život. Účinné látky obsiahnuté vo Vatre majú veľmi priaznivý účinok na Libido a sexuláni zážitok, vyznačujú sa rýchlym nástupom účinku. Zložky prípravku napomáhajú výraznému zvýšeniu intenzity sexuálneho zážitku.

Zloženie VATRA pre mužov 

Účinné látky:
peľ, koreň zázvoru, škorica, semeno žihľavy, rohovník obyčajný, Všehoj ázijský, tekvicové semená, mleté ovsené vločky, prýštec, list ginkgo biloba
- pomocné látky: lúčny med, glukózový sirup

Účinné látky obsiahnuté vo Vatre majú veľmi priaznivý účinok na prekrvenie penisu a erekciu, vyznačujú sa rýchlym nástupom účinku. Účinné zložky prípravku tiež zvyšujú sexuálne libido a napomáhajú výraznému zvýšeniu intenzity sexuálneho zážitku.
Ginkgo biloba, peľ, zázvor a prýštec na zlepšenie erekcie, zvýšenie sexuálnej túžby a libida.
Všehoj ázijský, škorica, semeno žihľavy a rohovník obyčajný na stimuláciu libida a zlepšenie erekcie.

Použitie VATRA pre mužov 

Jedna dávka gélu - 7 gramov sa užije 2 hodiny po jedle, 45 minút pred pohlavným stykom. Postačuje na 24 hodín plnej sexuálnej aktivity. Odporúča sa denne maximálne 1 dávka.

Upozornenie

Len pre dospelých. Potraviny a alkohol znižujú účinok gélu. Neodporúča sa osobám trpiacim hypertenziou a srdcovými chorobami. Neprekračujte ustanovenú dennú dávku. Nesmie sa používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávať mimo dosahu detí.

Viac na adcc.sk

Špecifikácia

  • Forma
    Gél