Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

SUPER DOPHILUS výživový doplnok, 30ks

Výrobca: Harmonium

Prípravok Super Dophilus patrí medzi kvalitné probiotiká. Obsahuje až 8 miliárd životaschopných baktérií (CFU) v jednej kapsule. Probiotiká sa starajú o prirodzenú a zdravú mikroflóru v črevách, ale aj v intímnej oblasti.

Zobraziť viac

SUPER DOPHILUS výživový doplnok, 30ks

Číslo položky

854ECA87-7324-408D-84DA-BDA0BC28A50E

SUPER DOPHILUS výživový doplnok, 30ks

SUPER DOPHILUS výživový doplnok s baktériami

Obsah SUPER DOPHILUS:

cps 1x30 ks

Charakteristika SUPER DOPHILUS:

Výživový doplnok SUPER DOPHILUS.

Super Dophilus je určený pre  mužov aj  ženy – pomáha obnoviť rovnováhu vaginálnej mikroflóry a bojuje proti kvasinkovým infekciám.

Životaschopné baktérie (lyofilizát).
9 kmeňov baktérií, 8 miliárd baktérií v 1 kapsule.

Výhody: Neobsahuje lepok, nevyvoláva alergie.

Probiotiká Super Dophilus vďaka obsahu živých kultúr:

  • napomáhajú zvyšovať imunitu organizmu voči opakovanej infekcii
  • prispievajú k udržaniu normálnej črevnej a vaginálnej mikroflóry (mimoriadne dôležité napríklad po liečbe antibiotikami, kedy sa probiotiká podieľajú na obnovení narušenej mikroflóry)
  • sú podporným prostriedkom počas antimykotickej liečby
  • pôsobia proti premnoženiu kvasiniek a šíreniu kvasinkovej infekcie
  • urýchľujú liečbu vaginálnej kvasinkovej infekcie
  • sú vhodné a odporúčané aj pri preliečení partnera

Zloženie SUPER DOPHILUS:

Aktívne látky

Bifidobacterium bifidum (živé bakteriálne kultúry) , Bifidobacterium breve (živé bakteriálne kultúry) , Bifidobacterium longum (živé bakteriálne kultúry) , Lactobacillus acidophilus (živé bakteriálne kultúry) , Lactobacillus casei (živé bakteriálne kultúry) , Lactobacillus lactis (živé bakteriálne kultúry) , Lactobacillus plantarum (živé bakteriálne kultúry) , Lactobacillus rhamnosus (živé bakteriálne kultúry) , Lactobacillus salivarius (živé bakteriálne kultúry)

Použitie SUPER DOPHILUS:

Prípravok sa obvykle užíva v dávke 1-3 kapsuly denne. Kapsuly sa užívajú po jedle, vcelku a zapíjajú sa dostatočným množstvom tekutiny. Odporúčané je dlhodobé užívanie životaschopných baktérií. Pri antibiotickej liečbe treba užívať 2-4 hodiny pred alebo po užití antibiotika/antimykotika.

Výdaj lieku (prípadne iného produktu) nie je viazaný na predpis. Prípravok sa užíva krátko po jedle. Prípravok sa užíva v celku, nesmie sa hrýzť, drviť alebo rozpúšťať (pokiaľ to lekárnik povolí, je možné liek rozdeliť). Prípravok je potrebné zapiť (v prípade, ak to lekárnik povolí, je možné prípravok rozpustiť vo vode). Prípravok je potrebné uchovávať v chlade pri teplote +2 až +8°C (prípravok nesmie zamrznúť). Podrobnejšie informácie v časti Upozornenie. Podávanie deťom mladším ako 3 roky je kontraindikované.

Upozornenia: Nie je vhodný pre deti do 3 rokov. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladujte mimo dosahu malých detí.

Príbalový leták SUPER DOPHILUS

Špecifikácia

  • Forma
    Kapsuly