Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

ArmoLIPID PLUS na cholesterol 60 tabliet

Výrobca: ArmoLIPID

Amolipid Plus je výživový doplnok obsahujúci suchý extrakt dráča indického (Berberis aristata), červenú fermentovanú ryžu, polikozanol, kyselinu listovú (folát), koenzým Q10 a astaxantín.

EXPIRACIA 04/2025

Zobraziť viac

ArmoLIPID PLUS na cholesterol 60 tabliet
  • -36 %

Zvoľte variant

Bezplatné vrátenie tovaru do 14 dní

Číslo položky

F13020A6-088F-4DA7-9EA9-E87DC85EAA2A

ArmoLIPID PLUS na cholesterol 60 tabliet

Obsah ArmoLIPID PLUSArmoLIPID PLUS

ArmoLIPID PLUS na cholesterol 60 tabliet

Charakteristika ArmoLIPID PLUS

Armolipid Plus je výživový doplnok obsahujúci suchý extrakt dráča indického (Berberis aristata), červenú fermentovanú ryžu, polikozanol, kyselinu listovú (folát), koenzým Q10 a astaxantín. Suchý extrakt dráča indického (Berberis aristata) nachádzajúci sa v Armolipide Plus napomáha v kombinácii s vhodnou stravou kontrolovať cholesterol a triacylglyceroly v plazme. 

Berberín v prípravku ArmoLIPID Plus pomáha kontrolovať plazmatický cholesterol a triacylglyceroly. ArmoLIPID Plus pridávaný k strave významne zlepšil lipidový profil oproti samotnej diéte u účastníkov s dyslipidémiou, ktorí nevyžadovali medikamentóznu liečbu v súlade s pokynmi ATPIII alebo ktorí preukázali vedľajšie účinky alebo mali kontraindikácie liečby znižujúcej hladinu lipidov.

ArmoLIPID PLUS na cholesterol 60

Dávkovanie ArmoLIPID PLUS

Užíva sa 1 tableta denne. V prípade, že máte ťažkosti s prehĺtaním, odporúča sa tabletu rozdeliť na dve časti a zapiť pohárom vody.

Upozornenie

Prípravok nesmú užívať tehotné a dojčiace ženy, dojčatá, deti a dospievajúci mladší ako 18 rokov a dospelí starší ako 70 rokov. Jedna tableta obsahuje 2,8 mg monakolínov. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Nekonzumujte denné množstvo 3 mg alebo viac monakolínov z červenej fermentovanej ryže. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Pred použitím prípravku sa odporúča poradiť sa s lekárom. Nemá sa užívať, ak užívate lieky na zníženie hladiny cholesterolu ani ak už užívate iné prípravky obsahujúce červenú fermentovanú ryžu. Pri užívaní sa môžu vyskytnúť poruchy tráviaceho traktu a bolesť svalov, najmä u osôb s neznášanlivosťou statínov. Ak sa objaví bolesť svalov, obráťte sa na lekára. Ak máte akékoľvek zdravotné problémy, poraďte sa s lekárom o užívaní tohto prípravku. Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej a vyváženej stravy a zdravého životného štýlu.

Príbalový leták ArmoLIPID PLUS

Špecifikácia

  • Forma
    Tablety
  • Riešený problém
    Srdce, cievy, žily, Cholesterol