Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

TEREZIA NEKAŠLI JUNIOR bylinný sirup na kašeľ 150 ml

Pomáha zmierniť príznaky spojené s ochoreniami z prechladnutia, ako je kašeľ, podráždenie hlasiviek, bolesť v krku a chrapot.

Zobraziť viac

TEREZIA NEKAŠLI JUNIOR bylinný sirup na kašeľ 150 ml

Číslo položky

99F6C0FC-684A-4B8E-B386-250A7FD3E187

TEREZIA NEKAŠLI JUNIOR bylinný sirup na kašeľ 150 ml

Obsah NEKAŠLI JUNIOR

TEREZIA NEKAŠLI JUNIOR bylinný sirup na kašeľ 150 ml

Charakteristika NEKAŠLI JUNIOR

Zdravotnícka pomôcka. 100% prírodný bylinný sirup obsahuje zmes 5 rastlinných extraktov, ktoré pomáhajú zmierniť príznaky ochorení spojených s prechladnutím, ako je suchý a vlhký kašeľ, podráždenie hlasiviek, bolesť v hrdle a zachrípnutie. Pomáha odstraňovať hlien.

Zloženie NEKAŠLI JUNIOR

Koncentrát z plodov jabĺk, sirup z agávy tmavý, vodný extrakt zo skorocelu kopijovitého 1:6 (Plantago lanceolata), prírodná jablčná aróma, suchý extrakt z plodu ruže šípovej (Rosa canina), vodný extrakt z dúšky materinej 1:15 (Thymus serpyllum), vodný extrakt z rumančeka kamilkového 1:15 (Chamomilla recutita), vodný extrakt z dúšky tymianovej 1:15 (Thymus vulgaris), koncentrát z citrónovej šťavy.

Dávkovanie a použitie NEKAŠLI JUNIOR

Deti od 1 do 6 rokov: 5 ml (1 čajová lyžička) 3x denne. Dospelí a deti od 6 rokov: 15 ml (1 polievková lyžica) 3x denne. Pred použitím pretrepte. Pre lepší účinok sa odporúča sirup krátko kloktať v stanovenej dávke, sirup viac priľne k sliznici a lepšie pôsobí na postihnuté miesta (hltan, mäkké podnebie, mandle). Ak príznaky ochorenia neustúpia po týždni užívania, je potreba vyhľadať lekára.

Príbalový leták NEKAŠLI JUNIOR

Špecifikácia

  • Forma
    Sirup
  • Určené pre
    Deti
  • Typ produktu
    Na vykašliavanie, Na bolesť hrdla, Na suchý, dráždivý