Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Termosky na jedlo

Trávite s dieťaťom veľa času vonku, na výletoch či cestovaním? Pripravte mu rovnako chutné a výživné jedlo do termosky, ktoré bude aj po niekoľkých hodinách stále príjemne teplé, respektíve chladné, podľa toho, ako preferujete a o aký typ jedla ide. Termosky na jedlo majú široké hrdlo, takže nie je nutné ich prekladať na tanier, dá sa jesť priamo z nich 🍜

Charakteristické črty detských termosiek

🐞 Väčšina detských termosiek má obsah okolo 300 – 370 ml, čo je dostatočná veľkosť na zbalenie detskej porcie a zároveň zachovanie praktickosti nádoby, ktorú takto môžete brať kdekoľvek so sebou.

🐞 Termosky zvyčajne udržia jedlo teplé po dobu aspoň 7 hodín, pokiaľ v nich prenášate chladné jedlo, jeho teplotu udržia približne 5 hodín (v závislosti od vonkajšej teploty prostredia).

🐞 Detské termosky sú poväčšine vyrobené z kvalitnej a odolnej antikorovej ocele, ktorá neobsahuje BPA ani iné škodlivé látky. Zvyčajne máva tzv. dvojitý plášť, ktorý zaisťuje výbornú izoláciu. Na povrchu sa nachádza často pogumovaná vrstva, vďaka ktorej sa termoska v rukách nešmýka a dobre sa drží.

🐞 K mnohým termoskám je automatickou súčasťou napríklad aj vidlička či lyžička. Iné zas disponujú praktickou prísavkou, či uchýtmi – držiakmi po bokoch.

Filter
Filtrovať podľa ceny
-

Zobrazených 19 z 19 produktov

Filter