Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

ČOKINELA Immuno Kids, čokoládové tabličky, 20 ks

Výrobca: Milsing

Čokoládové tabličky s vitamínom D, beta-glukánom, zinkom a probiotickou kultúrou pre podporu imunitného systému detí od 3 rokov.

Zobraziť viac

ČOKINELA Immuno Kids, čokoládové tabličky, 20 ks
  • -15 %

Zvoľte variant

Číslo položky

052CA9C4-E4B1-47F4-8DAD-208322F36BEB

ČOKINELA Immuno Kids, čokoládové tabličky, 20 ks

Obsah ČOKINELA Immuno Kids

čokoládové tabličky 1x20 ks

Výživový doplnok s vitamínom D, beta-glukánom, zinkom a probiotickou kultúrou Bifidobacterium lactis v čokoláde. Individuálne balenie každej jednej tabličky čokolády.

Charakteristika ČOKINELA Immuno Kids

PRE SILNÚ IMUNITU DETÍ. Cielená formula pre kompletnú imunitnú ochranu s vitamínom D, beta-glukánom, zinkom a prémiovými probiotickými kmeňmi pre silnú imunitu v lahodnej čokoláde. Obsahuje BETA-GLUKÁN – 60 mg (Yestimun® ), ZINOK – 10 mg, PROBIOTIKÁ* - 1 miliarda CFU (*nepatogénne baktérie prirodzene prítomné v tráviacom systéme), VITAMÍN D - 5 μg. Vitamín D a Zinok prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému u detí. Obsahuje kultúru HOWARU® Bifidobacterium lactis HN019™, ktorá zvyšuje počet bifidobaktérií v tráviacom systéme. Kvasinkové beta-glukány aktivujú makrofágy v imunitnom systéme. Vysoko purifikovaný kvasnicový beta-glukán > 80 %. Bifidobacterium lactis HN019™ znižuje incidenciu a dĺžku trvania liečby bežných detských ochorení a skracuje dĺžku liečby antibiotikami. Vysokokvalitná a veľmi chutná mliečna čokoláda ocenená medzinárodnými uznaniami.

Zloženie ČOKINELA Immuno Kids

cukor, sušené plnotučné mlieko, kakaové maslo, kakaová hmota, Betaglukány z kvasiniek (Saccharomyces cerevisiae), citrát zinočnatý, emulgátor: sójový lecitín, cholekalciferol, bakteriálne kultúry HOWARU® Bifidobacterium lactis HN019™, príchuť.
Mliečna čokoláda obsahuje min. 27% kakaovej sušiny a min. 20 % mliečnej sušiny. Môže obsahovať lieskové orechy, mandle, arašidy, lepok.

Použitie ČOKINELA Immuno Kids

Odporúčané dávkovanie: Deti od 3 rokov a dospelí: 1 tablička denne.

Upozornenie

Nevhodné pre deti do 3 rokov. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej a pestrej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka, sa nesmie presiahnuť. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Uchovávajte na suchom a tmavom mieste, pri teplote od 15°C do 25°C.

Príbalový leták ČOKINELA Immuno Kids čokoládové tabličky