Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Pracie pásiky bez vôňe EcoRevolution 32ks

Výrobca: Ecorevolution

Vyskúšajte nový spôsob ekologického prania s použitím pracích pásikov, ktoré šetria miesto nielen vo vašej kúpeľni, peniaze ale aj planétu! Používaním pracích pásikov znížite svoju ekologickú stopu, no žiarivo čistá bielizeň vám zostane. Pásiky na pranie môžete použiť na bielu, farebnú a aj čiernu bielizeň a účinne perú už pri 30°C. Neobsahujú pritom žiadne alergény a iné látky a preto sú v... Zobraziť viac

Pracie pásiky bez vôňe EcoRevolution 32ks

Číslo položky

1381

Pracie pásiky bez vôňe EcoRevolution 32ks

Pracie pásiky bez vôňe EcoRevolution 32ks

Pracie pásiky EcoRevolution sú vynikajúci koncentrovaný prací prostriedok bez vody, ktorý neobsahuje žiadne alergény, parabény, SLS, 1,4 dioxán ani fosfáty. Balenie pracích pásikov ušetrí nielen miesto, ale oproti bežným pracím gélom a práškom sú oveľa ľahšie, jednoducho skladovateľné a ak vyrážate na cesty, pribalíte ich do každej tašky.

Pri používaní ekologických pracích pásikov zanechávate až o 94% nižšiu ekologickú stopu vďake jednoduchej preprave. Pracie pásiky a ani obal neobsahuje žiaden plast, ten je tvorený z plne recyklovateľného papiera.

Pracie pásiky majú hypoalrgénne zloženie a použiť ich môžete aj na pranie oblečenia najmenších členov rodiny,

Výhody pracích pásikov:

  • skladné, ľahké, bez zbytočných plastov,
  • ľahké pranie bez počítania množstva prášku,
  • vhodné na domáce pranie, ale aj na kempovanie a dovolenku,
  • rozpustné už pri 30°C, pri praní v práčke a aj ručnom praní,
  • vhodné na všetky typy bielizne - biele, farebné aj čierne,
  • účinne čistia aj škvrny,
  • bez pridaných parfémov a iných látok.

Balenie obsahuje 32 pracích pásikov = 32 pracích dávok.

Použitie

Odtrhnite pásik na pranie 7kg prádla a vhoďte ho do prázdnej práčky. Ak máte bielizeň silno znečistenú, použite 2 pásiky. Vhoďte bielizeň do práčky a zapnite akýkoľvek program s teplotou  30°C a viac.

Upozornenie

Spôsobuje vážne podráždenie očí, môže spôsobiť podráždenie dýchacích ciest. Ak potrebujete lekársku pomoc, majte pri sebe obal výrobku. Uchovávajte mimo dosah detí. Nepoužívajte v sušičke.

Pri zasiahnutí očí:
Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Pri pretrvávajúcom podráždení vyhľadajte lekársku pomoc.

Špecifikácia

  • Vôňa
    bez vône