Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

HAMI Následné dojčenské mlieko (od 6 m) 1x600 g

Výrobca: HAMI

Následné dojčenské mlieko v prášku vhodné od ukonč. 6 mesiaca. Vďaka unikátnemu a kompletnému zloženiu OptiNutri s vlákninou GOS/FOS dodá mlieko Hami 6+ vášmu dieťatku potrebné vitamíny a minerálne látky pre jeho normálny a prirodzený rast a vývoj. Naviac neobsahuje žiadne konzervačné látky ani farbivá či zvýrazňovače chuti... Zobraziť viac

HAMI Následné dojčenské mlieko (od 6 m) 1x600 g
HAMI Následné dojčenské mlieko (od 6 m) 1x600 g
HAMI Následné dojčenské mlieko (od 6 m) 1x600 g
HAMI Následné dojčenské mlieko (od 6 m) 1x600 g
HAMI Následné dojčenské mlieko (od 6 m) 1x600 g
HAMI Následné dojčenské mlieko (od 6 m) 1x600 g
HAMI Následné dojčenské mlieko (od 6 m) 1x600 g
HAMI Následné dojčenské mlieko (od 6 m) 1x600 g
HAMI Následné dojčenské mlieko (od 6 m) 1x600 g
  • -10 %

Bezplatné vrátenie tovaru do 14 dní

Číslo položky

166677

HAMI Následné dojčenské mlieko (od 6 m) 1x600 g

HAMI Následné dojčenské mlieko (od 6 m) 1x600 g

Obsah balenia HAMI Následné dojčenské mlieko

1x600 g

následné dojčenské mlieko v prášku

Charakteristika HAMI Následné dojčenské mlieko

Prvý rok života je nielen pre dieťatko veľkou zmenou, rýchlo rastie a rozvíja sa, preto potrebuje vyváženú a kvalitnú stravu. Malé brušká majú veľké nároky! Práve preto je tu pre Vás následné mlieko Hami 6+, ktoré je presne prispôsobené malému brušku Vášho dieťatka. Vďaka unikátnemu a kompletnému zloženiu OptiNutri doplní vyváženú stravu a Vaše dieťatko tak môže naplno a s chuťou objavovať svet okolo seba a spoločne s Vami prežívať nové dobrodzružstvá. Mlieko Hami 6+ má naviac lahodnú chuť pre malé bruško.
A čo ocenia najmä maminky? Mlieko sa rýchlo pripravuje - ľahko sa rozpúšťa a nehrudkovatie. Jedinečný recept pre malé brušká!

A v čom je následné mlieko Hami 6+ také jedinečné? Vďaka unikátnemu a kompletnému zloženiu OptiNutri s vlákninou GOS/FOS dodá mlieko Hami 6+ vášmu dieťatku potrebné vitamíny a minerálne látky pre jeho normálny a prirodzený rast a vývoj. Naviac neobsahuje žiadne konzervačné látky ani farbivá či zvýrazňovače chuti.

Následné mlieko Hami 6+ je presne prispôsobené pre malé brušká a obsahuje:

- Vlákninu GOS/FOS
- Omega 3 mastné kyseliny (DHA, ALA)
- Dôležité vitamíny a minerálne látky:
1) Vitamín D je potrebný pre normálny rast a vývoj kostí u detí
2) Vitamíny C a D prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému
3) Železo prispieva k rozvoju poznávacích funkcií a k normálnej funkcii imunitného systému
4) Vitamín C prispieva k zvýšeniu absorbcie železa a k normálnej funkcii imunitného systému
5) Jód prispieva k rozvoju poznávacích funkcií u detí a k normálnej funkcii štítnej žľazy.

Tak ako všetky následné dojčenské mlieka

Všetky následné dojčenské mlieka obsahujú DHA, ALA, vitamíny C a D, železo a jód podľa požiadaviek legislatívy.
- Skvelá chuť pre bábätko - ani chuť Hami následného mlieka vaše dieťatko nesklame! Má totiž nielen jedinečné zloženie, ale taktiež lahodnú chuť.

Rychlá a ľahká príprava pre mamičku - nadchne vás aj príjemná vôňa mliečneho prášku a pripraveného následného mlieka. Nemenej dôležité je aj to, aby sa následné mlieko dobre a rýchlo pripravovalo. S následným mliekom Hami vám pôjde príprava veľmi rýchlo od ruky. Prášok sa veľmi dobre rozpúšťa, netvoria sa hrudky ani veľké množstvo peny. Mlieko tak budete mať pripravené raz dva!

Zloženie: Laktóza (z mlieka), rastlinné oleje (palmový, kokosový, repkový, slnečnicový s vysokým obsahom kyseliny olejovej s vysokým obsahom kyseliny olejovej, slnečnicový), sušené odtučnené mlieko, galaktooligosacharidy (z mlieka) 8,4%, demineralizovaná srvátka (z mlieka) , koncentrát srvátkové bielkoviny (z mlieka), srvátková bielkovina (z mlieka), fruktooligosacharidy 0,6%, fosforečnan vápenatý, rybí olej, chlorid draselný, citran sodný, hydrogénfosforečnan horečnatý, cholín chlorid, kyselina L-askorbová, citráan draselný, emulgátor ( sójový lecitín), chlorid horečnatý, taurín, inozitol, síran železnatý, L-tryptofán, L-karnitín, síran zinočnatý, cytidín 5'-monofosfát, sodná soľ uridín 5'-monofosfátu, adenozín 5'-monofosfát, sodná soľ inozín 5 ' -monofosfátu, nikotínamid, D-pantotenát vápenatý, DL-α-tokoferyl acetát, sodná soľ guanozín 5'-monofosfátu, síran meďnatý, DL-α-tokoferol, retinylpalmitát, riboflavín, tiamín hydrochlorid, pyridoxín hydrochlorid, jodid draselný, kyselina pteroylmonoglutámová (kyselina listová), síran mangánatý, seleničitan sodný, fytomenadión, cholekalciferol, D-biotín, kyanokobalamín.

Zloženie sa vzťahuje k sušenému stavu potraviny.

Použitie HAMI Následné dojčenské mlieko


Ako pripraviť následné dojčenské mlieko Hami 6+:

1. Umyte si ruky a vysterilizujte všetok používaný riad. Prevarte pitnú vodu určenú pre dojčatá. Nechajte ju v kanvici vychladnúť asi 30 minút na približne 40°C.
2. Zodpovedajúce množstvo prevarenej vody (viď tabuľka na obale) nalejte do vysterilizovanej fľašky. Nepoužívajte opakovane prevarenú vodu.
3. Do fľaše s vodou pridajte odpovedajúce množstvo prášku (viď tabuľka na obale). Na dávkovanie vždy používajte priloženú odmerku. Prášok v odmerke nestláčajte, prášok v nej zarovnajte pomocou plochej časti noža. Príliš veľké odchýlky od odporúčaných dávok môžu mať škodlivé následky. Uzatvorte fľašu a krátko ju dôkladne pretrepte v zvislej polohe, aby ste predišli vzniku hrudiek. Odstráňte viečko a nahraďte ho sterilným cumlíkom.
4. Overte teplotu mliečnej zmesi kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte.

Po každom použití obal dôkladne uzavrite a uchovávajte na suchom a chladnom mieste (nie v chladničke). Nevkladajte do mliečneho prášku vlhkú odmerku. Obsah spotrebujte do 1 mesiaca po otvorení.
Balené v ochrannej atmosfére. Skladujte na suchom a chladnom mieste (max. do 25 °C, nie v chladničke).

Dôležité upozornenia:

Dojčenie je najlepším spôsobom výživy dojčiat. Potravina na výživu dojčiat starších 6 mesiacov. Má byť len súčasťou zmiešanej a vyváženej stravy, nemá sa používať ako náhrada materského mlieka behom prvých 6 mesiacov života. Rozhodnutie začať podávať príkrmy, vrátane akejkoľvek výnimky z pravidla veku 6 mesiacov, by malo byť prijímané len na radu nezávislých osôb kvalifikovaných v lekárstve, výžive alebo farmácii alebo iných odborníkov zodpovedných za starostlivosť o matku a dieťa, v závislosti na individuálnom raste a rozvojových potrebách konkrétneho dojčaťa.

Pripravenú stravu spotrebujte do 2 hodín, nedopitú výživu zlikvidujte.
Neohrievajte v mikrovlnnej rúre, hrozí obarenie dieťaťa. Nikdy nepridávajte do výživy viac odmeriek než je stanovené, ani čokoľvek iné. Dohliadnite na hygienu ústnej dutiny v období rastu prvých zúbkov, predovšetkým pred spaním. Pre zdravie dojčiat je dôležité dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu a uvedené odporúčania.
 

Špecifikácia

  • Forma
    Prášok
  • Balenie (g)
    600 g
  • Druh
    Následná mliečna výživa