Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

HAMI mliečko s kašou s príchuťou vanilky 4x250 ml

Výrobca: HAMI

HAMI mliečko s kašou s príchuťou vanilky 4x250 ml
HAMI mliečko s kašou s príchuťou vanilky 4x250 ml
HAMI mliečko s kašou s príchuťou vanilky 4x250 ml

Zvoľte variant

Číslo položky

181982

HAMI mliečko s kašou s príchuťou vanilky 4x250 ml

Hami mliečko s kašou s príchuťou vanilky od uk. 6.mesiaca.

Hami Mliečko s kašou s príchuťou vanilky je už hotový mliečno-obilný príkrm, ktorý je presne prispôsobený potrebám bruška vášho malého gurmána. Je vhodné ako chutné raňajky, večera, ale nesklame ani ako olovrant. Mliečko s kašou sa tiež môže stať vaším verným spoločníkom na cesty, pretože je už hotové!
Urobte si zásoby mliečok s kašou pre vaše dieťatko a nakúpte nové 4ks balenie!

A v čom je Hami mliečko s kašou s príchuťou vanilky tak jedinečné?

MÁ:
- Obľúbenú vanilkovú príchuť
- Ryžovú múku
- Vápnik a železo
- Jód

NEMÁ
- Glutén
- Konzervačné látky
- Farbivá
podľa požiadaviek legislatívy na detskú výživu

NÁVOD NA PRÍPRAVU
Hami Mliečko s kašou je už hotové. Podávajte pri izbovej teplote alebo vlažné, ohriate vo vodnom kúpeli. Uistite sa, že obal je čistý, pred použitím dobre pretrepte. Odtrhnite roh a nalejte do dojčenskej fľaše alebo hrnčeka, nasaďte sterilný cumlík alebo kŕmte plastovou lyžičkou. Pokiaľ Mliečko s kašou ohrievate, overte teplotu kvapnutím na vnútornú stranu zápästia a ihneď podávajte.

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIE: Dôležité je dôsledné dodržiavanie návodu na prípravu. Porciu pripravujte vždy tesne pred podávaním. Nedojedenú porciu znovu nepodávajte. Dohliadnite na hygienu ústnej dutiny v období rastu prvých zúbkov, predovšetkým pred spaním. Príkrm má byť súčasťou pestrej a vyváženej stravy. Ošetreno UHT.

Zloženie:

Voda, odtučnené mlieko 40,9 %, maltodextrín, rastlinné oleje (palmový, kokosový, repkový, slnečnicový), sójový lecitin, ryžová múka 2,2 %, cukor, kukuričný škrob, laktóza (z mlieka), demineralizovaná srvátka (z mlieka), minerálne látky: uhličitan sodný, uhličitan vápenatý, hydroxid draselný, difosforečnan železitý, síran zinočnatý, jodid draselný, vitamíny: C, betakarotén, E, B3 (nikotínamid), A, D3, B5 (D-pantotenát vápenatý), D-biotín, B1 (tiamín hydrochlorid), K, B6, B2 (riboflavín), B12, kyselina listová, aróma (vanilín) 0,028 %, regulátor kyslosti (kyselina citrónová).
Bezgluténové.

Špecifikácia

  • Druh
    Vanilková
  • Vek
    Od ukonč. 6m