Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

URBAN IKI Sedadlo zadné junior s adaptérom na nosič Bincho Black + Bincho Black

Výrobca: Urban iki

URBAN IKI Sedadlo zadné junior s adaptérom na nosič Bincho Black + Bincho Black

Bezplatné vrátenie tovaru do 14 dní

Číslo položky

218988

URBAN IKI Sedadlo zadné junior s adaptérom na nosič Bincho Black + Bincho Black

Hľadajte nové dobrodružstvá! Ste pripravení ísť so zadným sedadlom Urban Iki Junior. Bezpečný, pohodlný a štýlový spôsob, ako vziať svoje dieťa na vzrušujúcu jazdu. Dieťa sa musí pevne chytiť nastaviteľného operadla pri sedení chrbtom k jazde, alebo sa o operadlo oprie pri sedení v smere jazdy. Jedinečne tvarované detské sedadlo Junior vyzerá ako sedlo kovboja a dokonale dotvára vzhľad vášho bicykla.

Štýlový holandský dizajn sedadla umocňuje zafarbenie v jedinečných farbách Urban Iki Bincho čierna a Kurumi hnedá. Váš malý dobrodruh sa môže ľahko dostať na sedadlo pomocou robustných, protišmykových stupačiek. Pod mäkkým, nepremokavým vankúšom nájdete bedrový pás pre extra bezpečnú jazdu. Sedadlo Urban Iki Junior sa ľahko montuje a všetky potrebné montážne materiály sú vždy súčasťou balenia.
Sedadlo je samozrejme vhodné aj pre elektrobicykle. Posaďte sa a užite si jazdu! Dodávané vrátane montážneho materiálu a zámku.

Sedadlo Urban Iki Junior je vhodné pre deti od 5 do 10 rokov (max. 35 kg) a dá sa namontovať na každý štandardný nosič batožiny, ktorý má požadovanú vyššiu nosnosť. Vďaka dômyselnému dizajnu je sedadlo Junior možné namontovať aj na E-bicykle. Sedadlo Junior dokáže uniesť dieťa až do váhy 35 kg vďaka jedinečnému systému konzoly, ktorá bezpečne rozdeľuje hmotnosť na rám bicykla. Keď sa vaše dieťa dostane na sedadlo, opierky na nohy zaručene zostanú stabilné.

Môžete ich ľahko upraviť do najpohodlnejšej výšky a vďaka štýlovému dizajnu a protišmykovému povrchu sedáku s japonským vzorom sa váš dobrodruh počas jazdy na bicykli nezošmykne. Pod mäkkým, nepremokavým vankúšom nájdete bedrový pás pre extra bezpečnú jazdu. Vďaka integrovanému zámku, ktorý sa dá pripevniť k rámu vášho bicykla, je sedadlo Junior chránené pred krádežou. Pri zakúpení bicyklového sedadla Urban Iki Junior sú štandardne dodávané všetky montážne materiály.


Špecifikácia:

- 5 až 10 rokov
- Nosnosť do 35 kg
- Šírka nosiča 120 – 175 mm
- Vrátane montážnych dielov
- Vrátane zámku na číselný kód
- Vrátane montážneho kľúča číslo 5
- Montážny systém Click & Go
- K dispozícii je montážne video
- Vhodné aj pre elektrobicykle