Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

Doprava zadarmo

Pre objednávky nad 39€

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Buscopan 10 mg bolesť brucha 10 tbl

Výrobca: Buscopan

Buscopan je liek proti kŕčom, ktorý špecificky uvoľňuje dyskomfort v oblasti brucha a bolesti spôsobené kŕčmi a sťahovaním svalstva.

Zobraziť viac

Buscopan 10 mg bolesť brucha 10 tbl

Bezplatné vrátenie tovaru do 14 dní

Číslo položky

167CE2CD-1055-4C1A-8D79-E72797BA4B62

Buscopan 10 mg bolesť brucha 10 tbl

Obsah Buscopan 10 mg

Buscopan 10 mg bolesť brucha 10 tbl

Charakteristika Buscopan 10 mg

Buscopan sa používa na odstránenie kŕčov hladkých svalov v tráviacom trakte, močových a pohlavných orgánoch (v žalúdku, pri syndróme črevách, žlčovom a močovom trakte). Môže sa použiť napr. pri žlčníkovej a obličkovej kolike, kŕčoch tráviaceho traktu rôzneho pôvodu, syndróme podráždenia čriev alebo bolestivej menštruácii. V porovnaní s analgetikami účinkuje Buscopan iba v mieste výskytu bolesti a rieši príčinu bolesti. Keďže liečivo sa nedostáva do mozgu, prakticky nemá žiadne vedľajšie účinky. Neobsahuje glutén a môže byť podávaný aj pri neznášanlivosti gluténu.

Zloženie Buscopan 10 mg

Liečivo je: 10 mg butylskopolaminiumbromidu v 1 cukrom obalenej tablete.

Ďalšie zložky: calcii hydrogenphosphas dihydricus (dihydrát fosforečnanu vápenatého), maydis amylum (kukuricový škrob), amylum solubile (rozpustný škrob), silica colloidalis anhydrica (koloidný oxid kremičitý), acidum tartaricum (kyselina vínna), stearinum/acidum palmiticum (stearín/kyselina palmitová), povidonum (povidón), saccharosum (sacharóza), talcum (mastenec), acaciae gumi (arabská guma), titanii dioxidum (oxid titaničitý), macrogolum 6000 (makrogol 6000), cera carnauba (karnaubský vosk), cera alba (biely vosk

Dávkovanie Buscopan 10 mg

Dospelí a deti nad 6 rokov: 3 až 5-krát denne 1 - 2 obalené tablety zapiť vcelku väčším množstvom vody (plný pohár). Buscopan sa nemá užívať dlhšie ako 3 dni bez poradenia sa s lekárom.    

Upozornenie:

Buscopan nesmiete užívať počas tehotenstva a dojčenia, iba ak vám jeho užívanie lekár vyslovene odporučí. Buscopan nie je vhodný pre deti do 6 rokov kvôli vysokému obsahu liečiva. Uchovávajte pri teplote do 25°C, v suchu, chránňte pred svetlom.

Špecifikácia

  • Forma
    Tablety
  • Riešený problém
    Trávenie, Močové cesty, Menštruačné bolesti, Žlčník
  • Typ produktu
    Na bolesť