Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

ALAVIS MAXIMA HYALURONIC ACID GUMMIES 60 tabliet

Výrobca: Barny's

Je schopná zadržiavať molekuly vody, elektrolyty a iné biochemické látky, s ktorými vytvára komplex.

Zobraziť viac

ALAVIS MAXIMA HYALURONIC ACID GUMMIES 60 tabliet
  • -20 %

Číslo položky

ean-code-8594191410615

ALAVIS MAXIMA HYALURONIC ACID GUMMIES 60 tabliet

Obsah ALAVIS MAXIMA HYALURONIC ACID GUMMIES

ALAVIS MAXIMA HYALURONIC ACID GUMMIES 60 tabliet

Charakteristika ALAVIS MAXIMA HYALURONIC ACID GUMMIES

ALAVIS™ MAXIMA HYALURONIC ACID GUMMIES je úzko profilovaný výživový doplnok obsahujúci vysokokvalitný hyaluronát sodný – kyselinu hyalurónovú.  Hyaluronát sodný (kyselina hyalurónová – HA) je látka, ktorá sa prirodzene nachádza a vytvára v ľudskom tele. Je súčasťou glykozaminoglykánov (GAG) nachádzajúcich sa napríklad na povrchu výstelky močového traktu, v medzibunkovej hmote spojivového tkaniva, synoviálnej tekutine, v očiach, chrupavke, koži a slizniciach. V organizme plní viaceré funkcie. Je schopná zadržiavať molekuly vody, elektrolyty, živné látky, ale aj iné biochemické látky a vytvárať s nimi komplex.

Zloženie ALAVIS MAXIMA HYALURONIC ACID GUMMIES

Kyselina hyalurónová 50mg, glukózový sirup, sladidlo (sacharóza), zahusťovadlo (glycerol), voda, želírujúca látka (pektín), hyaluronát sodný, antioxidant (kyselina citrónová), regulátor kyslosti (citran sodný), aróma (zmes bobuľovitých plodov a malín), koncentrát šťavy z čiernej mrkvy, leštiace látky (kokosový olej, repkový olej, karnaubský vosk).

Dávkovanie ALAVIS MAXIMA HYALURONIC ACID GUMMIES

Dospelí užívajú 2x denne 1 žuvaciu tabletu, najlepšie ráno a večer. Tablety sa rozžujú alebo voľne nechajú rozpustiť v ústach, nie je potrebné ich zapíjať vodou. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť!

Upozornenie

Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy! Uchovávajte mimo dosahu malých detí! Dbajte na pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl! Výrobok nie je určený pre deti a osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Skladujte v suchu a tme pri teplote 15 – 25 °C. Nepoužívajte, pokiaľ je obal porušený. Po otvorení uchovávajte podľa skladovacích podmienok mimo dosahu tepelného a priameho slnečného žiarenia. Minimálna trvanlivosť do dátumu uvedenom na obale. Vhodné pre vegánov. Bez lepku.