Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

CURLI Postroj pre psov so sponou Merino vlna Red XS, 3-5 kg

Najpredávanejší postroj Curli pre malých a stredne veľkých psov vylepšený o praktickú sponu.

Vodítko a postroj je možné pripnúť jednou rukou pomocou spony. Vysoko pevný materiál spony vydrží ťahové zaťaženie až 100 kg. Táto spona eliminuje „cvakavý“ zvuk klasický D krúžkov.

Postroj pre psy je podšitý špeciálnou prírodnou merino vlnou. To pohlcuje pachy a postroj tak nie je nutné často prať. Vonkajšia časť je vyrobená z ľahkého a priedušného materiálu Air-Mesh.
Merino vlna je prírodný produkt, ktorý je mimoriadne kvalitný. Získava sa z oviec merino a vyznačuje sa osobitnou jemnosťou a mäkkosťou. Je trvalo udržateľná a biologicky odbúrateľná. Zároveň poskytuje ochranu pred UV žiarením. Postroj je veľmi ľahký a dokonalé pohodlný pre vášho psa.

Vlastnosti:

- Postroj vylepšený o praktickú sponu, vďaka ktorej sa vodítko a postroj dajú pripnúť jednou rukou
- Vysokopevný, farebne zladený, materiál spony, ktorý odoláva zaťaženiu až do 100 kg
- Priedušný pohodlný materiál.
- Jednoduché obliekanie i vyzliekanie postroja.
- Optimálne rozloženie ťahu a odľahčenie tlaku vďaka elastickým švom, ktoré sa dokonalé prispôsobujú telu vášho psa a poskytujú mu tak príjemný pocit pri nosení.
- Anatomicky tvarovaná oblasť krku – nedochádza k tlaku na citlivú oblasť krku psa a tlaková sila vodítka sa tak rozloží na celé telo psa.
- Reflexné prvky pre viditeľnosť a bezpečnosť v tme.
- DogFinder ID – sériové číslo umiestnené na postroji je možné online zaregistrovať. Táto služba je bezplatná, a pomôže vám v prípade straty vášho psa. Systém je jednoduchý a funguje non-stop.


Materiál:

- Postroj: polyester
- Vnútorná vrstva: 87% Merino 13% Nylon
- Suchý zips: Nylon
- D-krúžky: Zinková zliatina
- Pracky: POM