V
Zihlavka a HIT
Dobrý večer
Mam diagnostikovanu zihlavku l. Trpim nou uz pomaly 2 roky. Po 1,5 roku sa mi zvýšila hladina hystaminu natoľko že som po konzultácii s alegologom menila lieky z dasselty na cezeru 2x denne, pridala som si vit. C, zinok a odporučila mi ako probiotikum hylak forte. Stav si mi natoľko zlepšil na 2 mesiace som bola bez priznakova. Potom sa znova objavili pupence zihlavky, a mam obavy ze znova mam vysoky hystamin. Lieky revicolin by mi pomohol pri náprave čriev aj v tomto prípade?
Dakujem
Dobrý deň,
je mi ľúto, že sa Vám príznaky zhoršili. Myslím si, že Revicolin by Vám mohol pomôcť. Určite ale v kombinácii s liekmi, ktoré máte od lekára.