OZ
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, mala som v sebe dlhodobo stres, naozaj veľmi dlhú dobu a potom vkuse asi 4 mesiace denno-denne. Všeobecná lekárka mi poradila magnerot 1 tabletu ráno aj večer a lavekan 1 tabletu ráno aj večer jeden týždeň, po týždní už len magnerot aj lavekan večer. Začala som pociťovať v hlave večer pred spaním také vibrácie jemné alebo ako to nazvať, ale len v tichu a to isté aj ráno. Inak počas dňa nič. Vrátila som sa svojvoľne naspäť k magnerotu ráno aj večer 1 tabletu už tretí týždeň a lavekan len večer. Stresy už vôbec nemám a cítim sa super. Len som začala mať očný zášklb na hornom ľavom viečku. Volala som očnej doktorke a pani sestrička mi povedala po telefóne, že to nie je na očné, ale je to skôr z nervovej sústavy a poradila mi vitamíny B komplex. Beriem ich zatiaľ tretí deň, zášklb stále trvá. Chcem sa Vás opýtať mám si dať magnerot už len večer dávku?? Alebo ako to celé riešiť?
Dobrý deň,
môžete si zvýšiť aj dávku Magnerotu, aj dávku B-komplexu, alebo skúste rovno Milgammu N, tá obsahuje vyššie dávky vitamínov B a rieši problémy s nervami, takže by Vám to mohlo pomôcť na zášklby v oku. Taktiež aj tie zvýšené dávky magnézia, čiže kľudne aj 4 tabletky Magnerotu denne aspoň týždeň. Lavekan stačí 1 večer.