Odborné poradenstvo – rady a tipy skúsených farmaceutov


Odborné poradenstvo – rady a tipy skúsených farmaceutov

 

"Záleží nám na vašom zdraví"

 

     A takisto nám záleží na tom, aby ste si z našej lekárne vybrali liek, zdravotnícku pomôcku alebo farmaceutický sortiment, ktorý je pre vás skutočne vhodný a  bude riešením vašich problémov. Preto sme vám neustále k dispozícii. Neváhajte a obráťte sa na nás s vašimi otázkami. A to či už ohľadom nášho sortimentu liekov, výživových doplnkov, zdravotníckych pomôcok alebo iného tovaru, ktorý si v našej lekárni môžete zakúpiť.

Náš tím skúsených farmaceutov zodpovie vaše otázky, poradí s výberom, prípadne ponúkne rôzne tipy, rady alebo alternatívy vybraného lieku. Personál je dostupný aj online, preto nás môžete kontaktovať prakticky kedykoľvek.

Veríme, že nápomocný vám bude aj náš blog, ktorý je plný kvalitných článkov o zdraví. Nájdete v nich mnohé cenné rady a tipy ohľadom zdravia a krásy. Zákazníci si pochvaľujú tiež sprievodcov. Nájdete v nich rady a tipy na nákupy, ale tiež sprievodcov pri chudnutí, či pri starostlivosti o vlasy.

Samostatnú pozornosť venujete aj dermoporadenstvu. Ak hľadáte odpovede na otázky ohľadom starostlivosti o vaše telo a pleť, tu ich určite nájdete. Nezanedbajte svoju pleť a venujte jej dostatočnú pozornosť a starostlivosť. A to aj vďaka radám našich farmaceutov.

 

 

 

 

 

 

 

obrazok v patičke - lekáreň abstrakt

 

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii