Poradenstvo


Aj farmaceutický sortiment sa neustále mení a vylepšuje. Ako si vybrať ten správny liek, výživový doplnok, či zdravotnícku pomôcku Vám poradí náš personál, ktorý je pre Vás dostupný aj online.
V kvalitných
 článkoch o zdraví nájdete mnohé cenné rady a tipy ohľadom Vášho zdravia, pomocníkom pri nákupe Vám zas budú naši sprievodcovia
Samostatnou sekciou je dermoporadenstvo, kde nájdete všetky odpovede ohľadom starostlivosti o Vaše telo a pleť.

 

  Online poradňa

Bezpečné miesto, kde Vám rýchlo, jednoducho a online poradíme - spýtajte sa všetko potrebné z pohodlia domova, bez toho aby ste chodili do lekárne. Odbornú radu Vám poskytne priamo naša magistra.

 

  Články o zdraví

Plnohodnotné články s kvalitným obsahom o zdraví Vás i celej Vašej rodiny. Aktuálne témy, overené rady a užitočné inšpirácie. Vyberte si z našej ponuky tému, ktorá Vás zaujíma a nechajte sa inšpirovať!

 

  Sprievodcovia 

Dovoľte nám previezť Vás mnohými aktuálnymi témami. Dostane tu nielen overené rady, ale tiež tipy na konkrétne, osvedčené a kvalitné produkty. Celým nákupom Vás prevedieme na jednom mieste.

 

 Dermoporadenstvo

Starostlivosť o telo a pleť je obsiahla téma, ktorá sa týka každého z nás - od novorodencov až po tých najstarších. Preto sme sa rozhodli venovať jej špeciálnu pozornosť - lebo práve takúto pozornosť si naša pokožka zaslúži.

 

 

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 30 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii