Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Zubná pasta Professional BIOCALCIUM SPLAT 100 ml

Výrobca: Splat

Komplexná remineralizačná zubná pasta na citlivé zuby s bioaktívnym vápnikom z vaječných škrupín a hydroxyapatitom na zachovanie tvrdých zubných tkanív. Inovatívny systém Sp.White system® bezpečne bieli a leští do vysokého lesku. Zobraziť viac

Zubná pasta Professional BIOCALCIUM SPLAT 100 ml
Zubná pasta Professional BIOCALCIUM SPLAT 100 ml

Číslo položky

1923

Zubná pasta Professional BIOCALCIUM SPLAT 100 ml

Zubná pasta Professional BIOCALCIUM SPLAT 100 ml

Komplexná zubná pasta SPLAT Professional BIOCALCIUM s bioaktívnym vápnikom Calcis a hydroxypatitom vápnika (HAP) pre remineralizáciu skloviny, zníženie citlivosti zubov a jemné bielenie. Bioaktívny vápnik a hydroxyapatit, ktorý je základným stavebným kameňom zubnej skloviny, posilňujú a remineralizujú zubnú sklovinu, tvoria ju odolnejšiu proti usadzovaniu zubného kameňa a obnovujú oblasti skloviny poškodené počiatočným štádiom zubného kazu. Inovatívna zložka Sp.White System® jemne bieli zubnú sklovinu až o 1,5 odtieňa* a dodáva jej výnimočný lesk. Prírodný bieliaci enzým papaín z exotickej papáje a zaoblené častice oxidu kremičitého odstraňujú škvrny z povrchu zubov a zubný povlak pre krajší úsmev. Zložka Polydon® pokrýva zuby ochranným filmom a výrazne prispieva k dlhodobému čistiacemu účinku. Klinické štúdie potvrdzujú, že pasta SPLAT Professional BIOCALCIUM má remineralizačné, čistiace, anestetické a jemné bieliace vlastnosti.

*po 4 týždňoch čistenia zubov 2x denne podľa stupnice VITAPAN

Neobsahuje SLES, chlórhexidín, umelé farbivá. Bez fluoridu.

Neprehĺtať.

Aktívne zložky
• Bioaktívny vápnik a hydroxyapatit vápnika
• Sp.White System®
• Prírodný enzým papaín
• Polydon®

Klinicky testované
• Remineralizačný efekt – 66,85 %
• Čistiaci efekt – 61,4 %
• Zníženie citlivosti – 55,3 %
• Bieliaci efekt – o 1,5 tónu po 4 týždňoch používania podľa stupnice VITAPAN

O výrobcovi:
Korene značky SPLAT siahajú až do r. 2000. Značku vlastní švajčiarska spoločnosť SkyLab AG, ktorá vyrába svoje produkty v Belgicku, Dánsku, Bulharsku, Taliansku a Rusku. Vyvíja, vyrába a distribuuje produkty dentálnej hygieny a stará sa o zdravé a krásne úsmevy v 70 krajinách sveta. Pre zaistenie čo najvyššej efektivity výrobkov spolupracuje na vývoji s poprednými zubnými lekármi a odborníkmi po celom svete. Účinnosť je potvrdená klinickými štúdiami. Výhodou produktov SPLAT je unikátne prírodné zloženie s až 99 % zložiek prírodného pôvodu, absencia rozporuplných chemických prísad, výber pre celú rodinu a veľmi široké spektrum účinkov, príchutí a zaujímavých prírodných ingrediencií.

Zloženie:

Aqua, Hydrated Silica, Hydrogenated Starch Hydrolysate, PEG-8, Sodium Coco-Sulfate, Cellulose Gum, Aroma, Calcium Lactate, CI 77891, Sodium Bicarbonate, Sodium Methylparaben, Hydroxyapatite, PVP, Sodium Saccharin, Fish Oil, Papain, Limonene.

Bez fluoridu.

Špecifikácia

  • Certifikát
    GMP
  • Problémy
    Umývanie zubov