Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

CURAPROX CS 5460 ultrasoft Výtvarná Edícia (dvojbalenie)

Výrobca: Curaprox

Dvojbalenie zubných kefiek Curaprox na každodennú starostlivosť o zuby a ďasná. Každé jedno z 5 460 vlákien Curen® usilovne bojuje so zubným povlakom.

Zobraziť viac

CURAPROX CS 5460 ultrasoft Výtvarná Edícia (dvojbalenie)
CURAPROX CS 5460 ultrasoft Výtvarná Edícia (dvojbalenie)

Číslo položky

0850D1C0-5437-4026-AAA4-B2CC9217D66C

CURAPROX CS 5460 ultrasoft Výtvarná Edícia (dvojbalenie)

Obsah balenia CURAPROX CS 5460 ultrasoft Výtvarná Edícia

zubná kefka (dvojbalenie), 1x2 ks

Charakteristika CURAPROX CS 5460 ultrasoft Výtvarná Edícia

Manuálna zubná kefka je určená na mechanické čistenie zubov pri každodennej dentálnej hygiene, je extrémne mäkká a citlivá. Zubná kefka sa používa na mechanické čistenie zubov minimálne 2 krát denne ráno a večer.

Môžete sa spoľahnúť, že zubná kefka CS 5460 odstráni povlak, zabráni poškodeniu skloviny a že sa jemne a účinne postará o Vaše zuby a ďasná. Prečo? Rozdielom sú vlákna Curen® - ultra jemné a šetrné (namiesto bežných nylonových štetín) a v počte až 5 460.

Kompaktná hlavička zubnej kefky CS 5640 dokáže nájsť všetky ťažko dostupné miesta – napr. za stoličkami – pričom sa v podstate jemne ohýba. To všetko pre nenahraditeľný pocit čistých zubov.

… pre optimálne čistenie zubov. Nakloňte kefku pod 45-stupňovým uhlom, pričom polovica vlákien bude na zuboch a polovica na ďasnách. Robte malé krúživé pohyby s len minimálnym tlakom. Práve toto je recept na jednoduché a účinné čistenie zubov.    

Použitie CURAPROX CS 5460 ultrasoft Výtvarná Edícia

Na štetiny zubnej kefky sa nanesie malé množstvo (cca veľkosti hrášku) zubnej pasty a krúživými pohybmi sa čistia zuby z vonkajšej aj z vnútornej strany zubov. Správnu techniku čistenia zubov je možné sa dozvedieť u svojho stomatológa alebo dentálnej hygieničky. Zubná kefka sa po použití dôkladne opláchne vodou. Odporúča sa použiť podľa potreby, najlepšie ráno aj večer. 

Príbalový leták CURAPROX CS 5460 ultrasoft Výtvarná Edícia

Špecifikácia

  • Druh
    Zubná kefka