Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

CURAPROX CS 5460 ultrasoft Havajská Edícia (dvojbalenie)

Výrobca: Curaprox

Výhodné dvojbalenie zubných kefiek určených na každodennú starostlivosť o zuby a ďasná. Každé jedno z 5 460 vlákien Curen® usilovne bojuje so zubným povlakom. Pritom ale chráni zuby aj ďasná. Zobraziť viac

CURAPROX CS 5460 ultrasoft Havajská Edícia (dvojbalenie)
CURAPROX CS 5460 ultrasoft Havajská Edícia (dvojbalenie)

Číslo položky

3684DCDF-2E76-4D4C-90E0-61C7606444F4

CURAPROX CS 5460 ultrasoft Havajská Edícia (dvojbalenie)

CURAPROX CS 5460 ultrasoft Havajská Edícia zubná kefka (dvojbalenie), 1x2 ks

Obsah balenia CURAPROX CS 5460 ultrasoft Havajská Edícia

zubná kefka (dvojbalenie), 1x2 ks

Charakteristika CURAPROX CS 5460 ultrasoft Havajská Edícia

Manuálna zubná kefka je určená na mechanické čistenie zubov pri každodennej dentálnej hygiene, je extrémne mäkká a citlivá. Zubná kefka sa používa na mechanické čistenie zubov minimálne 2 krát denne ráno a večer.

Môžete sa spoľahnúť, že zubná kefka CS 5460 odstráni povlak, zabráni poškodeniu skloviny a že sa jemne a účinne postará o Vaše zuby a ďasná. Prečo? Rozdielom sú vlákna Curen® - ultra jemné a šetrné (namiesto bežných nylonových štetín) a v počte až 5 460.

Kompaktná hlavička zubnej kefky CS 5640 dokáže nájsť všetky ťažko dostupné miesta – napr. za stoličkami – pričom sa v podstate jemne ohýba. To všetko pre nenahraditeľný pocit čistých zubov.

… pre optimálne čistenie zubov. Nakloňte kefku pod 45-stupňovým uhlom, pričom polovica vlákien bude na zuboch a polovica na ďasnách. Robte malé krúživé pohyby s len minimálnym tlakom. Práve toto je recept na jednoduché a účinné čistenie zubov.    

Použitie CURAPROX CS 5460 ultrasoft Havajská Edícia

Na štetiny zubnej kefky sa nanesie malé množstvo (cca veľkosti hrášku) zubnej pasty a krúživými pohybmi sa čistia zuby z vonkajšej aj z vnútornej strany zubov. Správnu techniku čistenia zubov je možné sa dozvedieť u svojho stomatológa alebo dentálnej hygieničky. Zubná kefka sa po použití dôkladne opláchne vodou. Odporúča sa použiť podľa potreby, najlepšie ráno aj večer.

Odporúča sa od veku  8-10 rokov.

Príbalový leták

Špecifikácia

  • Forma
    Zubná kefka