Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Shikakai bylinný prášok Radika Bioherba 100g

Výrobca: Bioherba

Objavte nový spôsob umývanie svojich vlasov! 100% prírodný Shikakai bylinný prášok je dokonalým prostriedkom na čistenie vlasov, ale aj tela a pleti. Vlasy po umývaní zostávajú jemné, veľmi ľahko sa rozčesávajú a majú prirodzene zdravý vzhľad. Tento prírodný šampón vlasy vyživuje a posilňuje. Postará sa o všetky typy pleti a vlasov, najlepšie však svoje účinky preukáže na mastnej pokožke. Zobraziť viac

Shikakai bylinný prášok Radika Bioherba 100g

Číslo položky

9151

Shikakai bylinný prášok Radika Bioherba 100g

Shikakai bylinný prášok Radika Bioherba 100g

100% prírodný ajurvédsky produkt na vlasy a pleť.

Shikakai (Acacia Concinna) je malý popínavý ker a jeho názov v hindčine znamená „plod na vlasy“. V Indii sa odjakživa používa ako prírodný šampón a špeciálne miesto má aj v ajurvédskej tradícii, kde sa používa na starostlivosť o vlasy a telo.

Bylinný prášok Shikakai je možné použiť ako prostriedok na umývanie vlasov, ktorý vyživuje a posilňuje vlasy. Vlasy zjemňuje a uľahčuje ich rozčesávanie. 

Shikakai bylinný prášok je vhodný na umývanie všetkých typov pleti a vlasov, predovšetkým je určený na mastnú pokožku a vlasy.

Použitie

Na vlasy

Zmiešajte 1-2 polievkové lyžice s teplou vodou - podľa dĺžky vlasov. Nechajte pôsobiť 10 minút a potom naneste na vlhké vlasy od korienkov po dĺžke. Nechajte pôsobiť 20-30 minút a krúživými masážnymi pohybmi opláchnite vodou.

Na pleť

Zmiešajte 1-2 polievkové lyžice s teplou vodou. Po vychladnutí naneste na tvár, krk a dekolt a nechajte pôsobiť 15 minút, potom opláchnite.

Špecifikácia

  • Konzistencia
    prášok
  • Typ vlasov
    mastné
  • Typ pokožky
    mastná