Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Himalájska masť s propolisom a shilajitom Bioherba 30ml

Výrobca: Bioherba

Použite na ošetrenie svojej pokožky jedinečnú, ručne vyrábanú vazelínovú himalájsku masť, ktorá obsahuje kombináciu vybraných bylinných extraktov a olejov. Vďaka ich cenným vlastnostiam je himalájska masť vynikajúcim pomocníkom pri rôznych ochoreniach pokožky. Vmasírujte masť na problémové miesta pokožky, nechajte jej čisté a bohaté zloženie pôsobiť a tešte sa zo zdravej pokožky. Zobraziť viac

Himalájska masť s propolisom a shilajitom Bioherba 30ml

Číslo položky

9178

Himalájska masť s propolisom a shilajitom Bioherba 30ml

Himalájska masť s propolisom a shilajitom Bioherba 30ml

Vazelínová masť s propolisom a shilajitom v modernom vzhľade, s bohatým a čistým zložením, s vybranou kombináciou bylín.

Spája v sebe cenné vlastnosti olivového oleja, propolisu, shilajitu, vitamínu E, vazelíny, lanolínu, parafínu a borievkového esenciálneho oleja. Používa sa pri mnohých ochoreniach pokožky a tela.

Osvedčená kombinácia bohatá na bylinné extrakty a oleje. Ručne pripravené s dôrazom na detail a so starostlivo vybranými ingredienciami. Bylinná starostlivosť do každej domácej lekárničky!

Aktívne látky:

  • propolis - obsahuje vitamíny, minerály, éterické oleje, stopové prvky, hormóny a enzýmy. Má antimikrobiálne, antivírusové, antibiotické a protiplesňové účinky. Zvyšuje počet červených krviniek a znižuje cholesterol,
  • shilajit - pomáha udržiavať pevnosť kostí a zdravie kĺbov, podporuje funkciu imunitného systému, podporuje mentálne a kongnitívne funkcie, metabolizmus tukov a cukrov,
  • vitamín E - pôsobí ako antioxidant, môže pomôcť pri liečbe určitých kožných ochorení, podporiť rast vlasov a podporiť zrak.

Použitie

2-3x denne vmasírujte do problémových partií. 

Upozornenie

Na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami. Nepoužívať v prípade alergie! Skladujte pri teplote 0 - 25 C, na suchom mieste chránenom pred priamym slnečným žiarením. Uchovávajte mimo dosahu detí!

Špecifikácia

  • Konzistencia
    masť