Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Hríbové BIO korenie Vegi TEREZIA 35g

Vynikajúce hríbové korenie Vegi môžeme použiť na ochutenie širokej palety obľúbených jedál. Korenie s hlivou ustricovou môžte pridať do omáčok, mäsa, cestovín, ryže a všade tam, kde chcete dosiahnuť výraznú hubovú chuť. Hliva ustricová je bohatým zdrojom vitamínov skupiny B, C, D, K, enzýmov, aminokyselín, vlákniny, proteínov, beta-glukánov ako aj mastných kyselín. Zobraziť viac

Hríbové BIO korenie Vegi TEREZIA 35g

Číslo položky

2498

Hríbové BIO korenie Vegi TEREZIA 35g

Hríbové BIO korenie Vegi TEREZIA 35g

Unikátna zmes pomletej, sušenej hlivy ustricovej, koreňovej zeleniny a byliniek v bio kvalite, je vhodná na dochutenie nielen hubových pokrmov, ale aj rôznych iných jedál z mäsa a zeleniny. Môžte ju použiť na varenie, pečenie, grilovanie, dusenie a rôzne iné úpravy. Je známe, že hliva ustricová je vynikajúca huba, ktorá má v kuchyni pestré využitie. Najznámejšia je svojimi priaznivými účinkami na ľudský organizmus. Posilňuje imunitný systém, znižuje vysoký krvný tlak, čím udržuje zdravé srdce. Zároveň pôsobí antibakteriálne a pri pravidelnej konzumácii, môže byť prevenciou pred Alzheimerovou chorobou, pretože udržuje zdravý mozog. Vďaka vysokému obsahu antioxidantov a ich protizápalovým vlastnostiam má intenzívny protirakovinový účinok.

  • preverené suroviny
  • čisté prírodné produkty
  • certifikovaná výroba

Použitie

  • omáčky
  • mäso
  • cestoviny
  • ryža

Odporúča sa 1 kávová lyžička na 1 porciu, prípadne podľa vlastnej chuti. Jedlo dosoľte až po pridaní tejto zmesi.

Upozornenie: Uchovávajte na suchom mieste pri max. teplote do 25°C a relatívnej vlhkosti vzduchu max. 70%.

Zloženie

Morská soľ (NaCl max. 40 %), bio zelenina, bio huby a bio bylinky 60 % (bio mrkva, bio paštrnák, bio sušená hliva ustricovitá 10 %, bio cibuľa, bio rakytník, bio petržlen, bio zeler, bio petržlenová vňať, bio saturejka, bio pór).

*Na tento výrobok sa použilo 210 g čerstvej zeleniny, húb a bylín.