Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Squalane olej BIO Green Idea 25ml

Výrobca: Green idea

Squalane olej je za studena lisovaný bio olej, ktorý patrí medzi tzv. suché oleje- neupcháva póry, rýchlo sa vstrebáva do pokožky a nezanecháva žiaden pocit mastnoty. Jeho výnimočné vlastnosti môžete využiť pri starostlivosti o problematickú mladistvú pleť, ale aj na vyhladenie vrások zrelej pleti. Ak máte spálenú a vysušenú pokožku od slnka, siahnite po tomto suchom oleji, ktorý ju dostatočne... Zobraziť viac

Squalane olej BIO Green Idea 25ml

Číslo položky

8298

Squalane olej BIO Green Idea 25ml

Squalane olej BIO Green Idea 25ml

Panenský, za studena lisovaný bio squalane olej patrí medzi suché oleje. Ihneď sa vstrebáva do pokožky a nezanecháva pocit mastnoty. Neupcháva póry a preto je veľmi obľúbený aj pre mladistvú a problematickú pleť. 

Olej je veľmi podobný kožnému mazu a vytvára prirodzenú ochrannú bariéru a vyhladzuje vrásky. Vhodný je tiež na slnkom vysušenú pokožku, ktorú hydratuje a regeneruje.

Squalane olej neobsahuje parfumy, konzervanty, farbivá, ropné produkty, syntetické alebo geneticky modifikované suroviny, Zber surovín prebieha maximálne šetrným spôsobom s ohľadom na druhovú špecifickosť.

Použitie

Olej je vhodný pre každý typ pleti, aj ako náhrada denných a nočných krémov. Je vhodný aj ako podkladová báza pod make-up. Aplikujte priamo na dôkladne vyčistenú pokožku. Pred použitím pretrepte.

Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom! Pri nižších teplotách môže v oleji vznikať sediment nenasýtených mastných kyselín, ktorý nie je na závadou, ale je naopak zárukou kvality studeného lisu.

Upozornenie

Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Zloženie

Squalane

Špecifikácia

  • Konzistencia
    olej
  • Typ pokožky
    problematická