Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Avokádový olej BIO Green Idea 25ml

Výrobca: Green idea

Za studena lisovaný avokádový olej Green Idea je bohatým zdrojom výživných látok, ktoré poskytnú potrebnú starostlivosť jemnej a citlivej pokožke. Vaša pokožka bude po použití oleja hebká, hydratovaná a najmä poriadne vyživená. Avokádový olej dokáže redukovať jemné vrásky, regenerovať pleť a navrátiť stratenú elasticitu. Jeho výnimočné vlastnosti môžete dokonca využiť aj pri starostlivosti o s... Zobraziť viac

Avokádový olej BIO Green Idea 25ml
Avokádový olej BIO Green Idea 25ml

Číslo položky

8291

Avokádový olej BIO Green Idea 25ml

Avokádový olej BIO Green Idea 25ml

Panenský, za studena lisovaný BIO avokádový olej patrí kvôli svojim účinkom medzi najkvalitnejšie kozmetické oleje. Avokádový olej je bohatý na širokú škálu nenasýtených mastných kyselín, vitamínov, minerálov, fytosterolov a lecitín. Pokožka je po ošetrení zamatovo jemná, hydratovaná a vyživená.

Avokádový olej podporuje regeneráciu pokožky, navracia pleti elasticitu a redukuje vrásky. Je vhodný aj pre ekzematickú pokožku a na zmäkčenie stvrdnutej pokožky. 

Avokádový olej neobsahuje parfumy, konzervanty, farbivá, ropné produkty, syntetické alebo geneticky modifikované suroviny, Zber surovín prebieha maximálne šetrným spôsobom s ohľadom na druhovú špecifickosť.

Použitie

Olej je vhodný na pravidelnú starostlivosť o veľmi citlivú, unavenú, podráždenú a jemnú pleť. Olej aktívne vsakuje a nedráždi pokožku. Je vhodný aj pre starostlivosť o ekzematickú a detskú pokožku. Po zahriatí je avokádový olej vhodný ako pleťová maska. Je vhodný na starostlivosť o vlasy a nechty. Pred použitím pretrepte.

Uchovávajte v suchu pri izbovej teplote. Neskladovať na priamom slnku. Chrániť pred mrazom! Pri nižších teplotách môže v oleji vznikať sediment nenasýtených mastných kyselín, ktorý nie je na závadu, ale je naopak zárukou kvality studeného lisu.

Upozornenie

Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku. Dermatologicky testované. Originálna receptúra.

Zloženie

Persea Gratissima Oil

Špecifikácia

  • Konzistencia
    olej
  • Typ pokožky
    detská