Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Medik8 Mutiny balzam na pery 15ml

Výrobca: Medik8

Suché, popraskané pery, nepríjemný pocit pálenia alebo viditeľné začervenanie pier, to všetko bude minulosťou s prvým balzamom na pery od Medik8. Nechajte sa rozmaznať vysokou dávkou hydratácie so skvalanovým Mutiny, ktorý obnovuje pokožku, rýchlo sa vstrebáva, a navyše dokonale vonia.

Zobraziť viac

Medik8 Mutiny balzam na pery 15ml
Medik8 Mutiny balzam na pery 15ml

Číslo položky

ean-code-818625024611

Medik8 Mutiny balzam na pery 15ml

Obsah Medik8 Mutiny balzám na pery

15 ml

Charakteristika Medik8 Mutiny balzám na pery

Hydratácia pre vaše pery

Balzam na pery s obsahom skvalanu Mutiny od Medik8 hĺbkovo vyživuje, obnovuje hladinu prirodzených lipidov v perách, a tým podporuje ich prirodzenú regeneráciu. Pery sú okamžite krásne zjemnené a zároveň dlhodobo hydratované. Pery i zmysly osvieži krásna vôňa citrónovej trávy.

Balzam na pery bez vazelíny

Koža na perách sa od kože na tvári líši. Je oveľa tenšia, a tým pádom má aj slabšiu ochrannú bariéru. Výsledkom je problém so zadržiavaním hydratácie. Pery pritom často v našej starostlivosti zanedbávame. Pokožka na perách potom môže vysychať a je náchylná k poškodeniu. Mutiny sa líši od väčšiny ostatných balzamov na pery na trhu tým, že nevyužíva na hydratáciu vazelínu. Tá môže byť vhodným krátkodobým riešením suchých, popraskaných pier. Utvára na nich ale skôr povrchový film, ktorý ich vzhľad zlepšuje, nijako sa však o ne z dlhodobého hľadiska nestará.

Proti suchým, popraskaným perám

Mutiny využíva prírodný skvalan, ktorý vyživuje a chráni pokožku na perách. Skvalan je takmer identický so skvalénom, prirodzenou zložkou kožného mazu. Vďaka tomu perám dodáva ochranu, ktorá zabraňuje ich vysychaniu. Zloženie gélového balzamu je obohatené o rakytníkový olej, ktorý vrchnú vrstvu pier obohacuje o omega oleje a obnovuje jej lipidovú bariéru, čím v perách uzamyká vlhkosť. Podporuje hojenie popraskaných, vysušených pier a ich regeneráciu celkovo. Ošetrujúce zloženie je navyše obohatené o kyselinu hyalurónovú s rôznou molekulárnou hmotnosťou, ktorá hĺbkovo hydratuje všetky vrstvy pokožky pier.

3 aktívne látky pre krásne pery

Prírodný skvalan:
Skoro identický s lipidmi ľudskej pokožky. Je vhodný pre všetky typy pleti. Zanecháva pokožku hydratovanú a hebkú.

Rakytníkový olej:
Olej z rakytníka rešetliakového je jediným rastlinným zdrojom, ktorý zabezpečuje dlhodobé zvlhčovanie pokožky.

Kyselina hyalurónová:
Kyselina hyalurónová s jedinečnou schopnosťou na seba viazať obrovské množstvo vody - viac ako tisícnásobok svoje vlastnej hmotnosti.

Zahrňte Mutiny do omladzujúcej filozofie CSA

Balzam na pery používajte ráno spoločne so sérom s obsahom vitamínu C a denným krémom s SPF, večer potom so sérom s vitamínom A.

Každodenne alebo ako intenzívna nočná kúra

  • Pri každodennej starostlivosti o tvár naneste prstami na pery tenkú vrstvu balzamu Mutiny podľa potreby počas dňa opakujte
  • Pre intenzívnu vyživujúcu nočnú masku naneste večer na pery silnú vrstvu balzamu
  • Balenie s obsahom 15 ml vystačí na približne 300 aplikácií
  • Spotrebujte do 12 mesiacov od otvorenia

Špecifikácia

  • BIO/EKO
    Netestované na zvieratách, 100% Vegan
  • Kedy používať
    Multifunkčný