Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Aktivátor opálenia Orešák PANAKEIA 100ml

Výrobca: Panakeia

V lete je krásne opálená pokožka snom každej ženy. Prečo tomu ale nedopomôcť rýchlejšie? Tento aktivátor opálenia si s tým poradí jednoducho. Pokožka nie len stmavne, ale je chránená aj proti nežiadúcemu UV žiareniu, ktoré oslabuje kožnú bariéru. Navyše príjemná vôňa kokosu vás bude sprevádzať po celý deň. Zobraziť viac

Aktivátor opálenia Orešák PANAKEIA 100ml

Číslo položky

8402

Aktivátor opálenia Orešák PANAKEIA 100ml

Aktivátor opálenia Orešák PANAKEIA 100ml

Je určený na intenzívne a rýchlejšie opaľovanie pokožky. Olej z olív, kokosu a vlašských orechov pokožku regeneruje a stimuluje opaľovací proces bez pocitu mastnej pokožky. Bronzovo-zlaté lesklé častice ešte podčiarknu bronzový tón opálenej pokožky. Extrakt z riasy Laminaria Ochroleuca (nazývanej „zlatá riasa“). Znižuje zápaly kože spôsobené vonkajšími faktormi (znečistenie ovzdušia, UV žiarenie). Má protivráskovú a spevňujúcu aktivitu. 
Obnovuje správnu hydratáciu pokožky, ktorá trvá približne 8 hodín. Vďaka vysokej koncentrácii fosfatidylcholínu posilňuje lipidovú bariéru, ktorá zabraňuje dehydratácii pokožky a precitlivenosti.

 • Kokosový olej- vyživuje a chráni pokožku
 • Extrakt Zlatej riasy- pôsobí ako ochranný štít, ktorý plní aj anti-age efekt, a ktorý znižuje uvoľňovanie mediátorov zápalu, upokojuje. Je to tiež chránič DNA po vystavení UVA/UVB žiareniu
 • Olej z Vlašských orechov- dodáva sýty, zlatistý žiarivý vzhľad, zabezpečí krásne opálenie. 

Vôňa: Nádherná vôňa Kokosu a Čokolády
Opálenie: Je tou najprirodzenejšou ochranou pokožky pred slnkom. Preto je lepšie naučiť ju na adaptovať na slnko, ako ju pred ním nadmerne ochraňovať.


Ako sa opalovať a zároveň predísť začervenaniu pokožky?
Ak sa chystáte na dlhší pobyt na slnku, naneste najskôr ochranný SPF faktor, a následne aktivátor opálenia. Oplatí sa tiež dodržať niekoľko ďalších zásad:
•    deň pred opaľovaním si spravte peeling, ktorý vyhladí vašu pokožku,
•    do jedálnička zaraďte najmä potraviny bohaté na antioxidanty a špeciálne betakarotén, ktorý podporí pekné opálenie – nachádza sa napríklad v mrkve,
•    pite dostatok tekutín, najmä vody,
•    pokožku dostatočne hydratujte,
•    nevystavujte sa priamemu žiareniu medzi 11.00 a 15.00. 

Použitie:

Aplikujte tenkú vrstvu oleja na pokožku tela a jemne rozotrite podľa potreby.

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami. Nepoužívajte na podráždenú alebo citlivú pokožku. Nepoužívajte v prípade citlivosti na zložky obsiahnuté v tomto výrobku. Výrobok nie je vhodný pre deti. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Skladovanie: Výrobok uchovávajte pri izbovej teplote, mimo zdrojov tepla a priameho slnečného žiarenia.

Obsah: 100ml

Zloženie:

Olea Europaea Fruit oil, Juglans Regia  Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Laminaria Ochroleuca Extract, Parfum, Tocopherol, Helianthus Annuus Seed Oil, Hexyl Cinnamal, Coumarin.

Špecifikácia

 • Certifikát
  Bez GMO
 • Vôňa
  kokosová
 • Konzistencia
  olej
 • Pre časti tela
  telo