HiPP HA 1 COMBIOTIK špeciálna dojčenska výživa (od narodenia) 600g
20,61 €
Detail
Detail

HiPP HA 1 COMBIOTIK špeciálna dojčenska výživa (od narodenia) 600g

Značka: Hipp

Špeciálna dojčenská výživa vhodná od narodenia s hydrolyzovanou bielkovinou je určená pre deti so špeciálnymi výživovými potrebami. Obsahuje extenzívne štiepenú (hydrolyzovanú) mliečnu bielkovinu, ktorá je ľahko stráviteľná a dobre zasýti. 

Cena s DPH 20,61 €

Momentálne nedostupné

Nákupom získate 21 bodov
EAN: 4062300331242

Varianty

Popis produktu
Hodnotenia (0)

HiPP HA 1 COMBIOTIK špeciálna dojčenska výživa (od narodenia) 1x600g

Obsah HiPP HA 1 COMBIOTIK 

1x600g

špeciálna dojčenská mliečna výživa v prášku

Charakteristika HiPP HA 1 COMBIOTIK

Potravina na osobitné lekárske účely.
HiPP HA1 Combiotik® je nutrične kompletná dojčenská výživa určená na diétny režim pri znižovaní rizika alergie na mliečne bielkoviny v dojčenskom veku a súvisiacich prejavoch alergických ochorení od narodenia, alebo ako príkrm k materskému mlieku.

Obsahuje:

  • Galaktooligosacharidy GOS - získané z laktózy.

  • Mliečne kultúry L. fermentum, ktoré sa vyskytujú v materskom mlieku. Materské mlieko prirodzene obsahuje probiotické kultúry – v individuálnej variabilite a množstve.

  • Polynenasýtené mastné kyseliny s dlhým reťazcom LCP (omega 3 & 6), ktoré sú tiež obsiahnuté v materskom mlieku. Sú veľmi dôležité v prvých mesiacoch života, pretože deti si ich ešte nevedia samé v dostatočnom množstve vytvoriť.

  • Hydrolyzovaná (štiepená) bielkovina1:  HiPP HA1 Combiotik® obsahuje hydrolyzovanú bielkovinu.Táto bielkovina, ktorá je podstatou všetkých mliek s hydrolyzovanou bilekovinou, môže spôsobovať mierne horkastú chuť mlieka. Je ale deťmi veľmi dobre tolerovaná.

  • HiPP HA 1 Combiotik® je ľahko stráviteľný a dobre zasýti (obsahuje ľahko stráviteľný škrob).

Použitie HiPP HA 1 COMBIOTIK

Pri príprave je potrebné dodržiavať odporúčania na obale výrobku.
Výživa sa pripravuje bezprostredne pred každým kŕmením čerstvá a ihneď sa podáva na konzumáciu. Na prípravu sa použije čerstvo prevarená a následne ochladená voda na teplotu cca 40-50 C. 2/3 pripravenej vody sa nalejú do fľašky. Odmerka sa naplní výrobkom a opačnou stranou noža sa zarovná. Odmerané množstvo výrobku sa pridá do fľašky, dôkladne pretrepe a doplní vodou. Neskonzumovaná pripravená výživa už nie je vhodná k použitiu. 

Upozornenia: Pri kŕmení držte dieťa vždy v náručí. Nenechávajte dieťa bez dohľadu. 
Podávajte len po porade s lekárom. Pre dojčatá od narodenia, pokiaľ nemôžu byť dojčené.
Otvorené balenie ihneď po odobratí výrobku dobre uzatvoriť, uchovávať v suchu a pri teplote do 25°C a spotrebovať do 3 týždňov od prvého otvorenia.
Dojčenie je pre dieťa to najlepšie. Poraďte sa s lekárom alebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmácie alebo starostlivosti o matku a dieťa, pokiaľ chcete použiť dojčenskú výživu.
Nepoužívajte pri existujúcej alergii na kravské mlieko ani pri podozrení na vznik alergie. Poraďte sa so svojím lekárom. Výrobok nesmie byť konzumovaný dojčatami, ktoré sú alergické na mliečne bielkoviny. Nevhodné na parenterálne užívanie.

Príbalový leták

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Vernostný programKaždým nákupom získavate body a môžete uplatniť zľavy
Doprava zadarmoPri objednávke nad 39 € máte poštovné zadarmo
Najnižšie ceny Naše ceny sú zostavené tak, aby vyhovovali každému
Odborná online poradňaNaši kvalifikovaní odborníci sú vám k dispozícii