Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Univerzálny prací prostriedok Tiande 1000ml

Výrobca: TianDe

Prací prostriedok, ktorý sa postará o všetko vaše prádlo. Farebné ani biele oblečenie mu nerobí žiaden problém. Navyše jeho ekologické zloženie chráni nie len vás, ale aj prostredie okolo nás. Po praní bude oblečenie krásne voňavé a svieže. Neváhajte vyskúšať túto ekologickejšiu verziu pracieho prípravku. Zamilujete si ho nie len vy, ale aj naša planéta. Zobraziť viac

Univerzálny prací prostriedok Tiande 1000ml

Číslo položky

1296

Univerzálny prací prostriedok Tiande 1000ml

Univerzálny prací prostriedok Tiande 1000ml

Takéto povrchovo aktívne látky sú pre telo bezpečné a zároveň sa dobre vyrovnávajú s nečistotami. Okrem toho sú povrchovo aktívne látky "cukrového" typu ľahko biologicky odbúrateľné, čo znamená, že sú úplne bezpečné pre životné prostredie. Na druhú stranu petrochemické povrchovo aktívne látky sa prakticky nerozkladajú a môžu tak otráviť biosféru na celé stáročia, narušujú ekologickú rovnováhu a spôsobujú nenapraviteľné škody planéte aj ľudskému zdraviu. Pri pravidelnom kontakte s organizmom (a tento kontakt je neodvratný, pretože petrochemické povrchovo aktívne látky sa nevymyjú z látky ani po 10 opláchnutí v horúcej vode) spôsobujú tieto chemické zlúčeniny vážne narušenie jeho činnosti. Petrochemické povrchovo aktívne látky významne mení intenzitu oxidačno-redukčných reakcií, ovplyvňujú aktivitu množstva dôležitých enzýmov a narúšajú metabolizmus bielkovín, sacharidov a tukov. Môžu významne oslabiť imunitný systém a spôsobiť rozvoj alergií.

Univerzálny prací prostriedok neobsahuje fosfáty, chlór, parabény ani iné škodlivé látky. Prostriedky radu EcoDeViva sú vhodné pre všetky typy práčok, pretože nespôsobujú nadmerné penenie. Možno ich použiť pre ručné pranie. Dnešným dňom sa tento účinný prostriedok stáva ešte účinnejším. Korporácia TianDe vylepšila receptúru produktu, vďaka čomu sa zvýšili jeho pracie schopnosti a prípravok získal príjemne sviežu vôňu.

V jedinom balení univerzálneho pracieho prostriedku nájdete hneď tri účinné pracie prípravky: na farebnú bielizeň, biele prádlo a aviváž.

Prací prostriedok na farebnú bielizeň udržuje farbené látky po dlhú dobu žiarivé. Pritom neobsahuje petrochemické povrchovo aktívne látky. Ako sme už povedali, je založený na rastlinných povrchovo aktívnych látkach.

Prací prostriedok na biele prádlo navracia oblečeniu pôvodnú belosť bez chlóru.

Aviváž vďaka jemným zložkám pracieho prostriedku zachováva štruktúru vlákien a farbu látok, chráni vlákna tkaniny pred opotrebovaním, zabraňuje vzniku žmolkov a zaisťuje mäkkosť tkanín.