Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Vitamín D3 1000 IU Viridian 90 kapsúl

Výrobca: Viridian

Vitamín D3 1000 IU. Zobraziť viac

Vitamín D3 1000 IU Viridian 90 kapsúl

Číslo položky

2600

Vitamín D3 1000 IU Viridian 90 kapsúl

Vitamín D3 1000 IU Viridian 90 kapsúl

Doplnok stravy.

Vitamín D3 (cholekarciferol) vo forme extraktu z lišajníku. Hodnota IU udáva množstvo účinnej látky v extrakte - Vitamín D3 s hodnotou 1000IU obsahuje 500% odporúčanej dennej dávky vitamínu.

Tento vitamín si telo vyrába samo transformáciou po vystavení slnečnému svitu. Možno ho tiež nájsť v živočíšnych produktoch, vitamín D3 v tomto doplnku je však získaný z vegánskeho zdroja - lišajníka. Nedostatkom vitamínu D zvyčajne trpíme v zime, prípadne sú ohrození všetci nosiaci celoročne oblečenie zakrývajúce väčšinu tela, alebo tiež seniori.

Čistota produktu:

 • Všetky zložky sú 100% aktívne
 • Použitá je výhradne forma kvalitných kapsúl rastlinného pôvodu, s obsahom voľného prášku (značka Viridian Nutrition nevyužíva formu lacnejších tabliet z dôvodu vysokého obsahu balastných spojív a lepidiel, ktoré môžu tvoriť až 50% tablety)
 • Produkt neobsahuje geneticky modifikované, či ožarované zložky
 • Neobsahuje zložky živočíšneho pôvodu: vhodné pre vegánov
 • Neobsahuje konzervačné prostriedky, umelé farbivá, pšeničný lepok, pšenicu, laktózu, pridané cukry, kvasnice, stearát horečnatý, kyselinu stearovú
 • Zložky obsiahnuté v produkte pochádza z plodín a rastlín od malých lokálnych dodávateľov. Jednou z kľúčových princípov Viridian je práve podpora miestnych farmárov a výrobcov (nie nadnárodných korporácií), s ktorými má veľmi korektné a férové ​​vzťahy. Viridian tak napĺňa svoje heslo etické vitamíny a tiež vďaka tomu garantuje kvalitu svojich doplnkov, pretože má prehľad o celom výrobnom procese - doslova od semienka až po finálny produkt.

Balenie:

90 kapsúl (11,4 g)

Odporúčané dávkovanie:  

Berte 1 kapsulu denne, po jedle. Zapite dostatočným množstvom vody. Dávkovanie výrobcu (až 2 kapsule denne) upravené podľa legislatívy ČR.

Upozornenie:

Nie je určené pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Skladujte v chlade, suchu, mimo dosahu detí.

Výživové údaje:
 

 Počet dávok v balení: 90
 1 kapsula obsahuje (% RHP*)
 Vitamín D3 (1000iu)
 25 µg (500 %)
*% RHP -% referenčnej hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok

Zloženie v 1 kapsule:

Vitamín D3 1000 IU 25 mikrogramov 500% RHP * (vegan forma extrahovaná z lišajníka), obal kapsule 40 mg (hydroxypropylmethyl celulóza). Na báze lucerny. * Referenčné hodnoty príjmu vitamínov a minerálnych látok.

Špecifikácia

 • Určené pre
  pre ženy
 • Priaznivé účinky
  posilnenie imunity
 • Konzistencia
  kapsule