Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

SiderAL Folic 30 mg, 20 ks

Výrobca: Zentiva

Výživový doplnok so železom Sucrosomial® a vitamínmi užitočný pri ich nedostatku v potrave alebo zvýšenej potrebe.

Zobraziť viac

SiderAL Folic 30 mg, 20 ks

Číslo položky

144D25CD-4CF2-47EB-BA17-F5BC9C1E8024

SiderAL Folic 30 mg, 20 ks

SiderAL Folic 30 mg, 20 ks

Obsah SiderAL Folic:

vrecúška 1x20 ks

Charakteristika SiderAL Folic:

Výživový doplnok so železom Sucrosomial® a vitamínmi užitočný pri ich nedostatku v potrave alebo zvýšenej potrebe. Železo Sucrosomial® prechádza nezmenené žalúdkom, je priamo absorbované v čreve, čím nezaťažuje žalúdok.
Výživový doplnok obsahuje vitamíny B6, B12, kyselinu listovú, C a D.

 • Železo: prispieva k správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnej tvorbe červených krviniek a hemoglobínu, správnej funkcii imunitného systému, správnej kognitívnej funkcii, zníženiu vyčerpania a únavy.
 • Vitamíny B6, B12: prispievajú k správnej funkcii psychiky, správnej látkovej premene dôležitej pre tvorbu energie, správnemu fungovaniu nervového systému, zníženiu vyčerpania a únavy.
 • Folát prispieva k správnej tvorbe krvi, správnemu fungovaniu imunitného systému, správnej funkcii psychiky, zníženiu vyčerpania a únavy.
 • Vitamín D: prispieva k udržaniu zdravých kostí, správnemu fungovaniu imunitného systému, správnemu vstrebávaniu/využitiu vápnika a fosforu.
 • Vitamín C: zvyšuje vstrebávanie železa, prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému, k správnemu fungovaniu nervového systému, k zníženiu vyčerpania a únavy a k ochrane buniek pred oxidačným stresom.

Použitie SiderAL Folic:

Odporúčané dávkovanie: 1 vrecko denne, obsah sa nechá rozpustiť v ústach.

Upozornenie: Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Výživové doplnky nie sú náhradou pestrej vyváženej stravy a zdravého životného štýlu. Výrobok obsahuje polyoly: nadmerná konzumácia môže vyvolať preháňavé účinky.
Prípravok je vhodný pre dospelých a dospievajúcich od 15 rokov.

Príbalový leták SiderAL Folic 30 mg, 20 ks

Špecifikácia

 • Forma
  Vrecúška
 • Druh
  Vitamín B6, Vitamín C, Vitamín D, Železo, Vitamín B12, Vitamín B9