Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

Pharma Future H-PROTECT ENZYME- posilnenie imunity, 84cps

Kapsule na posilnenie proteolýzy, imunity, toxinorezistencie a regenerácie komplexom urýchľovačov metabolizmu, protektív, enzýmov, probiotík a prebiotík.

Zobraziť viac

Pharma Future H-PROTECT ENZYME- posilnenie imunity, 84cps

Zvoľte variant

Číslo položky

2D34C63C-4E75-475A-A276-1727E00AB60C

Pharma Future H-PROTECT ENZYME- posilnenie imunity, 84cps

Obsah Pharma Future H-PROTECT ENZYME

1x84 cps

Výživový doplnok obsahujúci zmes enzýmov, extrakt z Pestreca mariánského, olej z hroznových jadier, fruktooligosacharidy, inulín a bacillus coagulans, selén, koenzým Q10 a vitamíny C, B1, B2, B6.

  • Vitamín C, B6, selén prispievajú k normálnej funkcii imunitného systému.
  • Vitamín B2, B6, C prispievajú k zníženiu miery únavy a vyčerpania.
  • Vitamín B1 (tiamín), B2 (riboflavín), B6, C prispievajú k normálnemu energetickému metabolizmu.

Zloženie Pharma Future H-PROTECT ENZYME

Zeleno-biela kapsula:
Inulín, Actilight® - fruktooligosacharidy, Vitamín C, olej z hroznových jadier, resveratrol, extrakt z pestreca mariánskeho (silymarín), bacillus coagulans ( Lactobacillus sp.), koenzým Q10 (ubichinon), kvasnicový hydrolyzát (selén viazaný na kvasnice), vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavín), vitamin B1 (thiamín hydrochlorid), extrakt korenia čierneho, ďalšie zložky: želatína, farbivá: E171, E172, E132, voda
Enzýmová kapsula:
zmes enzýmov (Proteasa 4,5 zdroj Aspergillus oryzae var, Bromelain zdroj Ananus comosus, Proteasa 6.0 zdroj Aspergillus oryzae, Peptidasa zdroj Aspergillus oryzae, Lipase zdroj Candida rugosa), ďalšie zložky: ryžové otruby, materiál kapsule: celulóza, voda, protihrudkujúca látka: E551

Charakteristika Pharma Future H-PROTECT ENZYME

H-Protect Enzyme je zameraný na posilnenie proteolýzy, imunity, toxinorezistencie a regenerácie komplexom urýchľovačov metabolizmu, protektív, enzýmov, probiotík a prebiotík.
Okrem toho produkt cieli na zvýšenie komplexnej odolnosti voči vplyvom voľných radikálov účinnými systémami antioxidantov. Mimo to je produkt špecifický svojím unikátnym absorpčným mechanizmom pre maximálne biologické využitie všetkých aktívnych zložiek.
H-PROTECT ENZYME je vhodné odporučiť na posilnenie imunity pri záťažových stavoch, ako prípravnú starostlivosť pred operáciami, pre urýchlenie hojenia pri pooperačných stavoch, pri potrebe zrýchlenia hojenia proteolytickým účinkom pri zápalových stavoch, pri stavoch s hroziacimi zápalovými komplikáciami, ako prevenciu proti zápalom ciev a pri zápaloch ciev, ako prevenciu tvorby trombóz, pri zhoršenej pečeňovej aktivite a pre urýchlenie metabolizmu liečiv s nežiaducimi účinkami na tkanivá pečene, pri užívaní liekov s nežiaducimi účinkami na črevnú mikroflóru a ďalšie orgány, pri potrebe vylepšenia stavu metabolizmu a optimalizácii stavu organizmu, pri potrebe zvýšenia zásoby antioxidantov a zvýšenia odolnosti organizmu, ako príprave na stresovú situáciu, ako prevenciu u pacientov s hroziacim oslabením imunitného systému, pri antibiotickej liečbe, pri vysokom alebo neoptimálnom cholesterole, pri chrípke pre rýchlejšiu rekonvalescenciu u seniorov a oslabených jedincov. 

Použitie Pharma Future H-PROTECT ENZYME

Odporúča sa užiť 1 zeleno biela kapsula a 1 kapsula s enzýmami 1 až 3x denne. Užiť vcelku a zapiť dostatočným množstvom vody.

Upozornenie

Nie je vhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výživové doplnky sa nesmú používať ako náhrada rozmanitej stravy. Výživové doplnky sa musia uskladňovať mimo dosahu malých detí.

Príbalový leták Pharma Future H-PROTECT ENZYME

Špecifikácia

  • Forma
    Kapsuly