Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

TEREZIA Reishi forte 60ks

Výživový doplnok 100% prírodný produkt, ktorý obsahuje celú sušenú hubu reishi. Priespieva na imunitu, krvný obeh a cievy.

Zobraziť viac

TEREZIA Reishi forte 60ks

Číslo položky

75EB18D9-44D3-47EF-BCC0-44E57397F7BB

TEREZIA Reishi forte 60ks

Obsah TEREZIA Reishi forte:

60 kapsúl

Charakteristika TEREZIA Reishi forte:

Výživový doplnok s obsahom huby Reishi, ktorá pochádza z certifikovanej pestiarne v EÚ. Je spracovaná šetrným procesom sušenia (lyofilizáciou), vďaka ktorej zostanú v hube zachované všetky biologicky aktívne látky, ktoré pôsobia vo vzájomnej harmónii.

Reishi je ideálna pre dospelých, ktorí chcú posilniť svoju imunitu a obehový systém. Huba reishi (Ganoderma lucidum) patrí medzi najdôležitejšie huby v rámci tradičnej čínskej medicíny už viac ako 4000 rokov. Produkt REISHI BIO má deklarovaný obsah významných betaglukánov a vďaka natural kapsliam je vhodný aj pre vegánov.

Zloženie TEREZIA Reishi forte:

1 kapsula obsahuje 300 mg prášku celej huby reishi / leskokôrka lesklá (Ganoderma lucidum) bez prímesí.
Obal kapsuly: celulóza

Dávkovanie TEREZIA Reishi forte:

1 kapsula 2x denne pred jedlom. Kapsula sa prehltne celá a zapije vodou alebo sa rozdelí a obsah sa nasype do jedla alebo do vody. Je možné užívat aj dlhodobo.

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Vhodné pre celiatikov, vegetariánov a vegánov. Ukladajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúcaná denná dávka sa nesmie presiahnut. Nesmie sa používat ako náhrada vyváženej a rozmanitej stravy a zdravého životného štýlu. Uchovávajte v suchu do 25 ° C. Kapsulu spotrebujte ihned po vybraní z blistra. Nepoužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zložku prípravku.

Príbalový leták TEREZIA Reishi forte

Špecifikácia

  • Forma
    Kapsuly