Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

TWISTSHAKE Squeeze Bag plniteľná kapsička 5x220 ml

Výrobca: Twistshake

TWISTSHAKE Squeeze Bag plniteľná kapsička 5x220 ml

Zvoľte variant

Číslo položky

TWSK78617

TWISTSHAKE Squeeze Bag plniteľná kapsička 5x220 ml

Vyhni sa jednorazovým výrobkom naplnením vytláčacej kapsičky značky Twistshake chutnými, výživnými jedlami pre svoje dieťatko. Môžeš použiť domáce pyré alebo smoothie z rôznych druhov ovocia, bobuľového ovocia a zeleniny. Osviežujúce ovocné pyré je ideál pre smädné či hladné dieťa, tak prečo ich nenaplniť lahodnou kašou bohatou na železo?

Nebesá sú limitom, pokiaľ ide o vytváranie lahodných výplní do vytláčacej kapsičky tvojho dieťatka! Ak potrebuješ nejaké nápady, aby si mohol/-a začať, existuje veľa receptov – stačí si ich len vyhľadať pomocou služby Google. Deti zvyčajne radi sledujú kreatívny proces premeny surových surovín na pyré alebo smoothie pre svoje vytláčacie kapsičky a je to perfektná príležitosť ako vzbudiť ich záujem o varenie. Keď s tým raz začneš, čas dostane krídla a ty sa nebudeš vedieť dočkať kedy najbližšie budeš musieť znovu naplniť vytláčacie kapsičky svojho dieťaťa!

Uľahči si život tým, že si so sebou na prechádzky s kočíkom, pikniky alebo výlety prinesieš obľúbené občerstvenie v podobe vytláčacej kapsičky značky Twistshake. Deti sú známe tým, že sa rýchlo unavia a dostanú hlad, keď im klesne cukor v krvi, takže môžeš zostať o krok vpred pred svojím dieťaťom tým, že vždy máš v taške osviežujúce vytláčacie kapsičky. Vytláčacia kapsička môže slúžiť aj ako dokonalý doplnok k dojčenskej fľaši, na spôsob hračky na mojkanie, keď sa cítia unavení!

Myslíme si, že štýlový dizajn je rovnako dôležitý ako praktická funkčnosť, takže vytláčacie kapsičky značky Twistshake nájdete dostupné v mnohých nádherných a exotických vzoroch. Nechaj svoje dieťatko vybrať tie, ktoré sa mu páčia, takže keď ste vonku, mohlo by to pomôcť zosilniť ich chuť do jedla, keď uvidia svoje obľúbené vytláčacie kapsičky! Vytláčacie kapsičky sú dodávané v mnohých rôznych dizajnoch: ovocie, mramor, zvieratá a kvety – aký vzor by si vybral tvoj drobec?

Vytláčacia kapsička značky Twistshake Squeeze, samozrejme, úplne bez obsahu BPA. Sú vhodné do umývačky riadu na hornej mriežke (nezabudnite odstrániť uzáver) a s dvojitým zipsom sú tiež mimoriadne silné, aby sa zabránilo únikom.

Tip! Uchovávajte vytláčacie kapsičky v mrazničke a ráno ich vyberte, aby sa mohli pekne rozmraziť tesne pred svačinou. Vytláčacie kapsičky Twistshake sú úplne bezpečné pre chladnejšie zemepisné šírky. Prečo nemáš vlastný chladiaci box na dne mrazničky, kde sa vaše dieťa môže pripojiť a vybrať si svoje obľúbené? Napíšte obsah na pásku vhodnú do mrazničky, aby si nezabudol/-a na ich chuť! Naplňte vytláčaciu kapsičku úplne dohora po samý okraj, aby sa zabránilo nežiaducemu vzduchu skrátiť dobu použiteľnosti a znehodnotiť chuť. Neváhajte pridať trochu citrónu do vytláčacej kapsičky ak je to vhodné na zachovanie dlhšej doby použiteľnosti.