Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

GERBER Snacks kukuričné chrumky 28 g, 7+

Výrobca: GERBER

GERBER Snacks kukuričné chrumky 28 g, 7+
GERBER Snacks kukuričné chrumky 28 g, 7+
GERBER Snacks kukuričné chrumky 28 g, 7+
GERBER Snacks kukuričné chrumky 28 g, 7+
GERBER Snacks kukuričné chrumky 28 g, 7+
GERBER Snacks kukuričné chrumky 28 g, 7+

Číslo položky

12575637

GERBER Snacks kukuričné chrumky 28 g, 7+

GERBER Snacks kukuričné chrumky predstavujú chutnú a praktickú desiatu, ktorá je určená pre deti od ukončeného 7. mesiaca. Chrumky sú obohatené o vitamín B1, ktorý prispieva k získavaniu a využívaniu energie v dôležitom období dieťaťa. Chrumky sú tvarom i štruktúrou špeciálne prispôsobené potrebám malého dieťaťa pre radosť zo samostatného jedenia. Vďaka svojej jemnej štruktúre sa v ústach dieťaťa ľahko rozpúšťajú, takže sa nemusíte obávať o bezpečnosť svojho dieťatka. Chrumky slúžia ako praktická desiata nielen doma, ale aj na cestách.

Krehké chrumky vedú k rozvoju samostatnosti v období, keď dieťatko začína liezť, poznáva nové tvary a dokáže už jedlo uchopiť do svojich rúk. Tvar a veľkosť chrumiek dokonale padne do malých rúk a pomáha rozvíjať detskú motoriku. Pri žuvaní sa navyše masírujú ďasná, čo pomáha podporovať lepšie prerezávanie prvých zúbkov.

- Ľahko sa rozplývajúca textúra.
- Tvar pre malé rúčky.
- Vitamín B1 prispieva k získavaniu a využívaniu energie.
- Bez pridaného cukru.
- Bez prídavku soli.
Obsahuje prírodné cukry.
V zhode s požiadavkami príslušnej legislatívy

Kukurica na naše chrumky pochádza od overených farmárov, s ktorými sme vytvorili vysokokvalitnú a chutnú desiatu. Okrem toho sme pri výrobe nepridali soľ ani cukor. Môžete si byť istí, že svojmu dieťaťu doprajte naozaj to najlepšie zo sveta detskej výživy.

Tvar a veľkosť chrumiek pomáha rozvíjať samostatnosť a jemnú motoriku dieťaťa.


Zloženie:
Kukuričná múka 90 %, slnečnicový olej, uhličitan vápenatý, fumaran železnatý, síran zinočnatý, antioxidant (alfa-tokoferol), thiamin (tiamínmononitrát). Môže obsahovať GLUTÉN, ARAŠIDY a ORECHY.

ALERGÉNY SÚ ZVÝRAZNENÉ VEĽKÝM PÍSMOM

Informácie ku konzumácii:
Určené od ukončeného 7. mesiaca. Skladujte v suchu pri izbovej teplote. Po otvorení spotrebujte do 1 týždňa. Obal so zvyšnými chrumkami znovu starostlivo uzatvorte. Otvorený výrobok chráňte pred vlhkosťou. V prípade poškodenia obalu výrobok nekonzumujte.

Upozornenie:
Podávajte sediacemu dieťaťu pod vaším stálym dohľadom. Chrumky sú vhodné pre dieťa zvyknuté na žuvanie pevnej stravy.

Výživové údaje:
Energie / Energia 1811 kJ / 430 kcal Tuky 11 g - z toho nasycené / nasýtené mastné kyseliny 1,1 g Sacharidy 74 g - z toho cukry 1 g Vláknina 4,0 g Bílkoviny/ Bielkoviny 6,7 g Sůl / Soľ <0,15 g Vitamíny: Thiamin / Vitamín B1 1,7 mg (340 %) Minerální / Minerálne látky: Vápník / Vápnik 320 mg (80 %) Železo 6,5 mg (108 %) Zinek / Zinok 2,1 mg (53 %). Referenční hodnoty.

Distribútor:
Nestlé Slovensko s.r.o.
Košovská cesta 11,
971 27 Prievidza,
Slovenská republika
Tel.: 0800 135 135

Výrobca:
Nestlé Portugal,
Unipessoal, Lda.,
Rua da Nestlé, 116,
3860-071 Avanca,
Portugalsko