Najlekáreň s.r.o. logo

Vernostný program

Nákupom získavate body

0
0 €

Napíšte, čo hľadáte

POPOTE Výberová predvarená bio quinoa 100 g, 9+

Výrobca: Popote

POPOTE Výberová predvarená bio quinoa 100 g, 9+

Číslo položky

DPFE01

POPOTE Výberová predvarená bio quinoa 100 g, 9+

Vstávaj semienko holala, bude z teba quinoa ...  Je až prekvapujúce, koľko blahodarných účinkov sa do tak malého semienka vojde. Pretože vieme, že príprava quinoa zaberie drahocenný čas, ktorý je potrebné venovať dieťatku, urobili sme tento krok za Vás. Semienka sme starostlivo roztriedili, předvařili a zabalili do ekologického obalu. Stačí teda už len ohriať a jednoducho zmiešať s ďalšími ingredienciami. Hotovo! Pre deti od 9 mesiacov.

V spoločnosti Popo sa riadime jednoduchým pravidlom. V našej domovskej Francúzsku vyrábame produkty iba s jedinou hlavnou ingredienciou, aby aj najmenší dieťatka mohla spoznať, ako naozaj chutí zelenina. Popo, s láskou k tým najmenším.

V našej kapsičke Popo nájdete 98% predvarené výberové bio quinoa. Doplnili sme ju 2% panenského olivového bio oleja. A to je všetko!

Na výbere quinoa si dávame naozaj záležať. Naši dodávatelia ju pestujú v súlade s pravidlami ekologického poľnohospodárstva. Nedochádza tu napr. K aplikácii umelých pesticídov a používaná sú iba prírodné hnojivá.

Pripravte svojmu drobčekovi pochúťky na mieru jeho chutiam. Iba ingrediencie v 100% bio kvalite. Pestované s vášňou a láskou k produktu. Žiadne zbytočné prísady, iba autentická chuť i vôňa.

Práve preto sú naše produkty tak chutné. Navyše quinou môžete ľahko kombinovať s ďalšími prísadami.

Popo vie, ako potešiť chuťové poháriky každého malého jedáka. Všetky produkty sú schválené pediatrami v odbore dojčenskej výživy. Vďaka praktickému baleniu ich môžete vziať všade so sebou aj na cesty.

Tip na jednoduchú pochúťku:

Ratatouille od 9 mesiacov: na drobné kocky nakrájajte 1/4 cukety a 1/4 baklažánu, povarte, pridajte pár kvapiek kvalitného olivového oleja, pridajte 1/2 Popo paradajkového pyré, pridajte 1/2 sáčku ohriatej quinoa. Hotovo! Skvelá večera pre pokojný spánok je na stole behom okamihu 

skladovanie:
Pred otvorením skladujte pri izbovej teplote.

Príprava:
Premasírujte obsah vrecka, otvorte ho na 2 cm a vložte ho na 30 sekúnd pri strednom výkone (600 W) do mikrovlnnej rúry. Pred podávaním dieťaťu skontrolujte teplotu pokrmu.
Vrecko možno po otvorení, ak je dobre utesnený, uchovávať v chladničke po dobu 48 hodín.

Obal bez bisfenolu A. Pre zachovanie vlastností balené v ochrannej atmosfére.

Zloženie:

Voda, bio quinoa 35%, extra panenský olivový bio olej 2%.